Keystone logo

48 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Gamyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Inžinerijos studijos
 • Gamyba
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (48)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Gamyba

  Gamyba yra sudėtingas ir tarpdisciplininio srities, kuri apima inžinerijos, pramoninio dizaino, medžiagų mokslo, vadovavimo, valdymo ir kitų sričių žinių. Asmenims, baigusiems iš bakalauro programą susijusioje srityje, kurie nori padidinti jų kvalifikaciją arba darbo specialistai ieško karjerą kaita ar skatinimas, gaminant Master galėtų būti puikiai tinka. Tarp kitų dalykų, magistro gamybos studentai įgis išsamių žinių apie procesų modeliavimo, pažangios gamybos, imitavimo, optimizavimo inžinerijos, gamybos modeliavimas ir stebėsenos, produkto kūrimo ir modeliavimo ir gamybos planavimo ir kontrolės.

  Siūloma visą laiką ar ne visą darbo laiką, magistras gamybos programas paskutinius vienerius ar dvejus metus, kai buvo imtasi gavus tradiciniai visu etatu.Universitetai ir mokslo institucijos visame pasaulyje - Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV ir daugiau - pasiūlyti akredituota magistro gamybos programas. Meistras Gamybos studentai dažnai turi galimybę sutelkti dėmesį į vieną aspektą arba sektoriuje, gamybos, kuris jus domina juos, ir kai kurios programos reikalauja nuodugniai disertacijos projekto užbaigimo.

  Jei Jūsų profesinė karjera trasa galėtų gauti naudos iš pridėtinės kvalifikacijos, gaminant Master, tada skaityti daugiau apie galimybes jums, šiandien!