Keystone logo

17 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai Geoerdvės technologijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Geografijos mokslai
  • Geoerdvės technologijų studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai Geoerdvės technologijų studijos

Pelningiausi magistro laipsnį, gali būti puikus būdas bakalaurai, kad dauguma jų jaunieji išsilavinimą. Siekiant šio tikslo, ir geoerdvinių technologijų magistras suteikia galimybę priimti naujausias technologijas ir naudoti juos sukurti geresnį supratimą apie žemės ir kaip žmonija susijusi su juo.

&nbsp

Smalsūs mokiniai gali užduoti klausimą, kas yra geoerdvinių technologijų magistras? Šis laipsnis kelia geografinių tyrimų ir informacinių technologijų, kurios vėliau gali būti taikoma daug skirtingų dalykų derinys. Studentai bus supažindintas su praktinių įgūdžių, kaip antai kompiuterių žemėlapių ir programinės įrangos, o taip pat išmokti daug apie išteklių valdymo ir bendrojo geografija. Instrukcija yra pateikta per paskaitas ir seminarus Be praktinės dirbtuvės gilesnį supratimą.

Studentai užsidirbti magistro laipsnį geografinių technologijos gali taikyti savo žinias iš įvairių pramonės šakų, taip suteikiant plačias galimybes visiems absolventams. Tie, susijęs su aplinkos apsaugos klausimais galite naudoti savo studijas dalykų, pavyzdžiui, išsaugoti ir alternatyvios energijos plėtra. Dėl pasaulinės pobūdį, kursinių, absolventai gali užtikrinti pasitenkinimą darbo vietų visame pasaulyje.

&nbsp

Priklausomai nuo dalykų, pavyzdžiui, dėl meistras 's programos trukmę, taip pat faktinis dalyvavo, mokesčiai už mokslą gali skirtis gana didelis. Kaip rezultatas, studentai turi nustatyti, ar mokyklos telpa į jų finansinės perspektyvos prieš priimant sprendimą.

&nbsp

Absolventai gali rinktis iš akcentų įvairovę, siekiant gauti karjerą jie patinka. Būsimieji karjeros apima architektūros ir inžinerijos užsiėmimų, aplinkos mokslas, tyrinėti, miestų planavimas, ir kitų sričių.Absolventai taip pat gali taikyti šiuos įgūdžius dalykų, pavyzdžiui, miškininkystės ir infrastruktūros plėtra, ar net pilna kraštovaizdžio projektų priežiūra.

&nbsp

Daugeliui moksleivių, mokyklos lankymas gali būti sunku, ypač tiems, atokiose vietovėse pasaulyje. Šiuo atveju, Prisijungę klasės gali būti labai naudingas ir paprastai siūlo iš didžiųjų institucijų skaičių. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.