Keystone logo

70 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Žemės mokslų studijos Geologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Žemės mokslų studijos
  • Geologijos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (70)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Žemės mokslų studijos Geologijos studijos

Vykdydama magistro laipsnį, bakalaurai galės išplėsti savo supratimą apie tema ir taikyti šį supratimą į realaus pasaulio pastangų įvairovė. Ne tik tai gali padidėti prasme asmeniniam pasitenkinimui, ji taip pat gali būti puikus būdas užtikrinti karjeros pasirinktoje srityje. Geologija yra vienas toks laukas, kad studentai gali siekti, kad būtų galima susidaryti aiškią suprasti pati žemėje ir kaip ji atėjo į būti.

&nbsp

Kas yra Geologijos magistras? Tai kursinių susijęs su visų dalykų žemėje, nuo fizinės sudėties evoliucijos procese. Studentai bus supažindintas klases ekologijos, chemijos, fizikos ir daug kitų dalykų, susijusių su geologiniais mokslas. Išplėstinė tyrimas žemėje tada galima taikyti daugelyje sričių, įskaitant tokius dalykus kaip inžinerijos ir pozicijas akademinės.

&nbsp

Kai ieškau Geologijos magistras, studentai gali rinktis iš akcentų įvairovę, atsižvelgiant į jų konkrečius interesus ir gabumus. Įgūdžiai, sukaupti per šį kursinių gali būti taikomas visame pasaulyje, kurie gali būti svarbūs studentams, kurie nori padaryti keliauti savo ilgalaikės karjeros tikslų dalis.

&nbsp

Kadangi mokestis už mokslą gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą, ji 's svarbu, kad visos studentai turi būti išsamiai susipažinę su visų išlaidų, prieš priimant bet kokius ilgalaikius sprendimus. Šiuo atveju, ji 's geriausia kreiptis perspektyvinę mokyklą, kad jis telpa vienas ' s biudžeto.

&nbsp

Kiek tai susiję su karjeros, uždirbti meistras 's laipsnį geologijos gali atidaryti durų skaičius absolventams. Studentai gali užtikrinti darbą per aplinkos apsaugos ar energijos pramonėje, o kai kurie net gali turėti mokslinių tyrimų pozicijas aukšto lygio mokymosi įstaigose.Tiems, kurie domisi žemės 's praeities gali taikyti savo žinias archeologinių užsiėmimų, o kiti gali pasirinkti imtis inžinerijos ar statybos darbų.

&nbsp

Prisijungę kursinių siūlomų geriausių mokymosi priemonėmis gali leisti studentams visame pasaulyje, įgyti įgūdžių, kurių jiems reikia siekiant užtikrinti karjeros. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.