Keystone logo

6 Magistro studijos Programos į Teisės studijos Ginčų sprendimo studijos Ginčų sprendimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Teisės studijos
  • Ginčų sprendimo studijos
  • Ginčų sprendimo studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Teisės studijos Ginčų sprendimo studijos Ginčų sprendimo studijos

Magistro laipsnis gali atvirkščiai uždaryti duris studentų karjeros ir suteikti papildomą išsilavinimą. Šis laipsnis taip pat yra būtinas reikalavimas tiems, kurie siekia doktorantūros laipsnio ar tam tikrų sričių specialybių.

Kas yra magistro ginčų sprendimo klausimas? Programa moko efektyvų verslo valdymą ir konfliktų sprendimą. Studentai mokosi naudotis šiomis žiniomis, kad išspręstų problemas su asmenimis, įmonėmis, didelėmis grupėmis ir net tarptautiniu mastu. Etikos, tarpininkavimo ir derybų pagrindiniai kursai gali būti išplėsti su individualaus studento kursais. Galimi pasirinkimai yra sociologija, tarptautinis verslas, psichologija ir ekonomika. Dauguma programų gali būti baigtos per vienerius ar dvejus metus ir jiems nereikia teisės laipsnio arba LSAT.

Sužinokite, kaip tarpininkauti, arbitražuoti ir derėtis su šia studijų programa. Nors šie įgūdžiai yra puikus sprendžiant konfliktus, studentas taip pat gali pasinaudoti šiais įgūdžiais darbo vietoje ir apklausti pareigas, derėtis dėl atlyginimų didinimo ir pirkti dideles bilietų prekes, pvz., Namus, tiesiog paliesti kelias galimybes.

Programos dalyvių finansinis įsipareigojimas priklauso nuo pasirinktos programos. Galimų programų tyrimas atsakys į daugelį finansinių klausimų, kuriuos turi būsimasis studentas prieš priimdamas sprendimą.

Ginčų sprendimo magistras dažnai naudingas visiems, besidomintiems viešuoju ar privačiu sektoriumi. Alternatyvūs ginčų sprendimo darbai yra tiek vidaus, tiek tarptautiniu mastu prieinami visiems, norintiems įgyvendinti šią praktiką savo versle ar organizacijoje. Tarpininkai, arbitrai ar taikikliai yra visos perspektyvios karjeros pozicijos absolventams. Daugelis susijusių pareigų yra prieinamos siekti vyriausybės organizacijose ir teismo rūmuose arba tiems, kurie siekia išvengti teismo, kaip skyrybų tarpininkavimas. Be to, laipsnis gali atverti duris tiems, kurie žiūri į teisininko profesiją be teisės laipsnio.

Pasirinkite, ar lankyti universiteto klases, ar interneto klasių lankstumą. Kituose veiksmuose ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.