Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Lyderystė Pasaulinės lyderystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vadybos studijos
  • Lyderystė
  • Pasaulinės lyderystės studijos
Studijų sritys
  • Vadybos studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Vadybos studijos Lyderystė Pasaulinės lyderystės studijos

Magistro laipsniui gauti yra malonus pasiekimas, reikalaujantis atsidavimo ir atkaklumo. Baigę antrosios pakopos studijų programą, asmuo pasirengęs patekti į karjeros sritį labiau pažengusiems įgūdžiams arba judėti pasirinktoje srityje.

Studentas, besimokantis į užsienį, gali stebėtis, kas yra "Global Leadership" meistras? Ši mokymo galimybė suteikia asmenims, turintiems verslo principų ir finansų, reikalingos dirbti įvairiose situacijose tarptautinėse organizacijose. Tai apima pozicijas, susijusias su sistemų kūrimu, siekiant sukurti organizacinius pokyčius, palengvinti komandų veiklą, bendrauti ir gerinti įmonės efektyvumą pasaulinėje aplinkoje. Kursinis darbas paprastai orientuotas į ekonomikos plėtrą, viešąją politiką ir daugiakultūrinius santykius verslo kontekste.

Studentas gali pasirinkti užsiregistruoti magistro programoje pasaulinės lyderystės įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmingai vadovauti tarptautinei kompanijai. Šio tipo pažangus laipsnis leidžia asmeniui įgyti įgūdžių, kurie padeda organizacijoje skatinti ir tobulėti.

Magistro laipsnio kainą sunku nuspėti, nes yra įvairių programų. Jie gali trukti nuo vienerių iki trejų metų ir gali apimti stažuotes ar mokslinių tyrimų projektus. Mokymo ir mokesčių tvarkaraščiai skiriasi nuo vienos institucijos į kitą. Prieš pasirinkdami programą, rūpestingai išmoksite mokyklą, kad užtikrintumėte, jog tikslai pasiekti.

Pasaulinės lyderystės programos absolventai gali sužinoti, kad jie yra kompetentingi įvesti įvairias karjeros galimybes. Vadovavimas ir organizacijos plėtra, pasaulinis nekilnojamasis turtas ir programų valdymas bei administravimas yra tik keletas galimybių, atvirų tiems, kurie įgijo kompetenciją kirsti nacionalines ir kultūrines ribas. Studentas gali tikėtis rasti tokią poziciją tarptautinėje viešojoje ar ne pelno institucijoje, taip pat vyriausybės agentūrose ir politikos arenoje.

Galbūt norėsite kreiptis į mokymo įstaigą toje vietoje, kurioje labiausiai norėtumėte rasti darbą. Tačiau jei perkėlimas šiuo metu neįmanomas, internetiniai kursai suteikia lankstumo. Norėdami pradėti savo kelią į sėkmę, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.