Keystone logo

23 Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Gyvūnų mokslų studijos Gyvūnų globos ir rūpybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Gyvūnų mokslų studijos
  • Gyvūnų globos ir rūpybos studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (23)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Gyvūnų mokslų studijos Gyvūnų globos ir rūpybos studijos

Magistro laipsnį yra puikus pasirinkimas, jei norite tobulinti savo išsilavinimą už bakalauro laipsnį. Ši programa tipas paprastai gali būti baigtas per vienerių iki trejų metų ir yra prieinama įvairių dalykinių sričių įvairovė.

Jums gali būti įdomu: Kas yra gyvūnų globos ir gerovės magistrantūros? Tai tipo programa yra sukurta siekiant padėti studentams išmokti apie rūpinimosi, dirbant su ir apsaugoti visus skirtingų būtybių rūšių. Tie, kurie imasi tokių studijų galėtų sužinoti apie temomis, įskaitant biologijos, ekologijos, gyvūnų psichologijos, miškininkystės ar žemės ūkyje. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į konkrečių rūšių arba aplinkai; jie taip pat gali sužinoti apie gyvūnų apskritai. Tai puikus pasirinkimas, jei Jums anksčiau studijavo biologiją ar susijusioje srityje.

Magistro Gyvūnų globos ir rūpybos gali išmokyti jus su įgūdžių, kurie gali būti naudingi jums visą savo karjerą skaičiaus.Jums gali būti suteikta galimybė pagerinti savo kritinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus, taip pat svarbius techninius įgūdžius, susijusius su rūpinimasis gyvūnais.

Šio laipsnio tipą kaina priklausys nuo tokių veiksnių, kaip programos struktūra, studijų svyravimų, ir medžiagų sąnaudas. Būtinai susisieksime su jūsų pasirinkta institucija, siekiant gauti dabartinę finansinę informaciją.

Tie, kurie studijuoja gyvūnų globos ir gerovės galėtų siekti įvairių karjeros spektrą. Pavyzdžiui, absolventas gali eiti į darbą kaip gyvūnų elgsenos specialistas, Forester, biologinės konsultantas, ar poveikio aplinkai analitikas. Absolventai taip pat dažnai gali dirbti kaip zookeepers, ūkininkų, ar biologų, priklausomai nuo jų individualių įgūdžių rinkinių.

Ar jūs pasiruošę pradėti žemyn kelio link ūkio gyvūnų globos magistro laipsnį? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.