Keystone logo

17 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai Gyventojų geografijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Geografijos mokslai
  • Gyventojų geografijos studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Geografijos mokslai Gyventojų geografijos studijos

Magistro laipsnis yra išsamus laipsnis, kuris remiasi informacija, sukurta bakalauro studijas. Šių magistrantūros studijų programų tikslas - suteikti specializuotą įgūdžių tobulinimą tam tikrose pagrindinėse kompetencijos srityse, kurios leidžia studentams siekti naujų galimybių akademiškai ir profesionaliai.

Kas yra žmogaus geografijos magistras? Tai laipsnis, orientuotas į žmonių judėjimo ir gyventojų tankumo tyrimą visame pasaulyje. Žmogaus geografijos kursai dažniausiai apima pagrindinius logistikos klausimus, kurie turi įtakos daugybei šalių, nuo išteklių poreikio iki sienų ir sienų. Kai kurios programos specialiai specializuojasi pasienio studijose, tačiau net ir tiems, kurie turi plačią nuomonę, ši potemė sudaro magistro laipsnį.

Studentai gali suvokti plataus masto žmogaus judėjimo modelius, atlikdami statistinį modeliavimą ir drausmingą duomenų dokumentavimą. Šis supratimas taip pat gali padėti mokiniams išmanyti politikos kryptis ir jų padarinius, kad jie geriau atitiktų vaidmenis, kuriuos jie persikels po baigimo. Jie taip pat gali įgyti organizacinių įgūdžių, įgyjant pagrindines savo studijų žinias.

Šios srities laipsnių išlaidos labai skiriasi atsižvelgiant į mokyklos vietą ir tipą. Taip yra dėl to, kad aukštojo mokslo įstaigų finansavimo modeliai skiriasi įvairiose šalyse, todėl jums reikės konkrečių mokslinių tyrimų.

Žmogaus geografijos absolventai yra paklausūs pozicijų kaip geospatial analitikai, surinkti duomenis iš įvairių atviro kodo mokslinių tyrimų projektus sukurti ir atnaujinti globalių žemėlapių sistemas. Jie taip pat ieškoma pozicijų kaip projektų vadovai, kurdami ir tobulindami geocoduotus produktus gamybos sektoriuje. Pastaruoju metu žmonijos geografija tapo patyrusia farmacijos pardavimų atstovų studijų sritimi.

Šios studijų programos siūlomos internetinės mokyklos yra plačiai paplitusios ir lengvai surandamos. Tai tik truputį tyrinėja. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.