Keystone logo

9 Magistro studijos Programos į Aplinkos studijos Aplinkosaugos vadyba Gyvybės Įvairovės Valdymas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Aplinkos studijos
  • Aplinkosaugos vadyba
  • Gyvybės Įvairovės Valdymas
Studijų sritys
  • Aplinkos studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Aplinkos studijos Aplinkosaugos vadyba Gyvybės Įvairovės Valdymas

Ar domitės laukinių gyvūnų gerove ir jų buveinėmis? Jei taip, laukinės gamtos valdymas gali būti puiki studijų sritis.

Laukinės gamtos valdymo studijų programoje pasinersite į tokius patrauklius dalykus kaip ekologija, laukinės gamtos biologija, buveinių tvarkymas ir aplinkos politika. Šios temos suteiks jums tvirtą pagrindą suprasti sudėtingus gyvūnų ir jų aplinkos ryšius, taip pat priemones, reikalingas kuriant veiksmingas sveikų laukinių gyvūnų populiacijų palaikymo strategijas.

Laukinės gamtos valdymo absolventai turi daug karjeros galimybių. Galite tapti laukinės gamtos biologu, atliekančiu esminius laukinės gamtos populiacijų tyrimus. Arba galite rasti savo pašaukimą kaip gamtosaugos pareigūnas, kuris vykdo laukinės gamtos įstatymus ir reglamentus. Jei visada svajojote dirbti nacionaliniame, valstijos ar vietiniame parke, galite tapti parko reindžeriu. Kiti įdomūs karjeros keliai yra laukinės gamtos pedagogas, aplinkosaugos konsultantas ir buveinių atkūrimo specialistas.

Laukinės gamtos valdymo laipsnio siekimas yra neįtikėtina galimybė tiems, kurie pasiryžę keisti laukinės gamtos apsaugos pasaulį.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.