Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Tarptautiniai santykiai Humanitarinės pagalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Socialinių mokslų studijos
  • Tarptautiniai santykiai
  • Humanitarinės pagalbos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Socialinių mokslų studijos Tarptautiniai santykiai Humanitarinės pagalbos studijos

Magistro laipsnis yra pažangios kvalifikacijos pažymėjimas, liudijantis, kad studentas įgijo meistriškumą pagrindinių sričių įgūdžių ir žinių bazėje. Vykdant vieną, dažnai profesionalams būdingas būdas atskirti savo įgūdžius prieš karjeros pažangą.

Kas yra humanitarinės pagalbos magistras? Tai yra aukštąjį išsilavinimą, kuris grindžiamas bendresniais viešosios politikos ir ekstremalių situacijų valdymo studijomis, mokant studentus pagrindinius įgūdžius, reikalingus suprasti gerąją humanitarinės pagalbos teikimo praktiką už savo šalies ribų. Šie įgūdžiai gali leisti studentams padėti veiksmingai valdyti institucinius ir praktinius išteklius ir kuo geriau išnaudoti tuos, kurie kenčia nuo bet kokių nesėkmių ar nelaimių.

Humanitarinės pagalbos laipsnio užbaigimas - tai mokymasis efektyviai naudoti išteklius, išmokti valdyti prioritetus ir suvokti, kaip įsisavinti informaciją iš įvairių šaltinių. Šie įgūdžiai yra naudingi ne tik humanitarinei karjerai, bet ir gyvenime, nes jie padeda žmonėms greičiau priimti geresnius sprendimus.

Humanitarinės pagalbos magistro išlaidas sunku numatyti. Tai labai priklauso nuo programos formato, taip pat nuo jos vietos. Švietimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo šalies ir mokyklos.

Humanitarinės pagalbos absolventai dažnai siekia nevyriausybinių organizacijų ir vyriausybių, taip pat tarptautinių korporacijų. Jų patirtis suteikia jiems pagrindinių kandidatų į projekto vadovų pareigas nelaimių atveju. Jie taip pat gali turėti idealų darbą diplomatams. Privačiame sektoriuje jie gali būti tinkami kokybės užtikrinimo technikų ir vadovų vaidmenims, be projektų valdymo vaidmens.

Tinkamos studijų programos ieškojimas yra tinkamų vietų paieška. Patikrinkite internetines, plytų ir skiedinių programas ir atminkite, kad jūsų geriausi variantai gali būti prieinami užsienyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.