Keystone logo

63 Magistro studijos Programos į Verslas Verslo studijos Išmaniojo verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Verslas
  • Verslo studijos
  • Išmaniojo verslo studijos
Studijų sritys
  • Verslas (63)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Verslas Verslo studijos Išmaniojo verslo studijos

Verslo žinios turi potencialą organizacijoms įvesties daug informacijos apie visos yra procesai ir galimybės ir išvesties naujas galimybes, strategijas, konkurencinis pranašumas ir stabilumą. Master Business Intelligence studentai išmoks pranešti ir analizuoti verslo susijusią informaciją naudojant įrankius ir technologijas, pavyzdžiui, lyginamąją analizę, duomenų gavyba, Kompleksinis renginys apdorojimo, verslo veiklos valdymas, procesų kasyba, prognostinės analizės, teksto gavyba, Online Analytical Processing ir griežti Analytics . Daugelis Master Business Intelligence programas apims Six Sigma ir verslo istorija koncepciją siekiant nustatyti optimalias verslo procesų tobulinimo ir pagrįsti kaitos pasiūlymus.

Master Business Intelligence studijų programų siūlo specializuotas magistro mokslo laipsnių e-verslo, intelektinių transporto sistemų ir paslaugų, informatikos ir strateginis valdymas.Įeina į universitetų ir verslo mokyklų Birmingeme, Londone, Boras, Denver ir Barselonoje, be kita ko, studentai turėtų Teminiai įvairias programas pasirinkti, kai sprendžiama, kurios Master Business Intelligence laipsnio siekti. Meistras Verslo analitikos programų paprastai trunka vienerių iki dvejų metų ir baigiamąjį magistro baigiamojo darbo projektą.

Jei baigėte bakalauro 's laipsnį susijusia tema ir norėčiau pridėti konkurencinį pranašumą savo gyvenimo aprašyme, kodėl gi ne daugiau sužinoti apie magistro Business Intelligence studijų programų bet kuriame rodoma universitetuose ar verslo mokyklų žemiau išvardytų !