Keystone logo

57 Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Aplinkos tvarumas Išteklių vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Tvarumo studijos
  • Aplinkos tvarumas
  • Išteklių vadybos studijos
Studijų sritys
  • Tvarumo studijos (57)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Tvarumo studijos Aplinkos tvarumas Išteklių vadybos studijos

Kai studentai gauna bakalauro laipsnį, jie turi galimybę įsidarbinti ar tęsti studijas. Vienas iš būdų, kuriuo jie gali tęsti studijas, yra magistro laipsnis. Šie laipsniai leidžia absolventams įgyti geresnį supratimą apie pasirinktą temą ir kreiptis dėl didesnių mokamų darbo vietų.

Kas yra Resource Management magistras? Ši studijų programa moko studentus veiksmingai valdyti gamtos išteklius. Studentai gali mokytis ekonomikos, aplinkos politikos, ekonominės naudos analizės ir kt. Kursų. Pagal šias programas studentai gali pasirinkti specializuotis tokiose srityse kaip vandens tiekimas, ekologinė inžinerija ar išteklių apsauga. Yra intensyvios vienerių metų programos ir tradicinės dvejų metų programos, kurias studentai gali pasirinkti.

Studentai, kurie siekia Resource Management Master, mokosi biudžeto įgūdžių, kurie gali būti taikomi daugybei skirtingų karjeros sričių. Be to, absolventai supranta, kaip suprasti sudėtingus duomenis ir atlikti tyrimus.

Tiksli kaina Master Resource Management priklauso nuo kelių veiksnių. Pirma, būsimieji studentai turėtų apsvarstyti universiteto studijų kainą už kreditą, taip pat kreditų skaičių, reikalingą laipsniui. Kai kurie institutai vietiniams studentams gali mokėti mažiau, nei žmonės iš kitų sričių.

Gavę magistro laipsnį išteklių valdymo srityje, absolventai gali pasirinkti mokslinį arba profesinį karjeros planą. Absolventai, kurie ketina atlikti mokslinius tyrimus, gali dirbti universitete ar kitoje institucijoje, kaip mokslininkai ir dėstytojai, siekdami geriau suprasti aplinkosaugos, ekonominius ir kitus veiksnius, kurie patenka į išteklių valdymą. Absolventai, kurie pasirenka profesinį kelią, gali būti vyriausybės ar ne pelno organizacijų, kaip išsaugojimo vadovai. Šie vadovai padeda kurti programas tinkamai paskirstyti gamtinius išteklius.

Universitetai visame pasaulyje siūlo magistro laipsnį išteklių valdymo srityje. Būsimieji studentai gali mokytis vietos universitetuose, kitoje šalyje arba iš savo namų komforto internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.