Keystone logo

29 Magistro studijos Programos į Menų studijos Iliustravimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Menų studijos
  • Iliustravimo studijos
Studijų sritys
  • Menų studijos (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Menų studijos Iliustravimo studijos

Magistro laipsnis yra antrosios pakopos studijų laipsnį, kad reiškia pažangią mokymosi studijų srityje. Daugeliui moksleivių, šis laipsnis gali būti uždirbtas 18-24 mėnesių.

Kas yra Illustration magistras? Vienas iš svarbiausių įgūdžių jums gali turėti, kaip menininko, yra gebėjimas strategiškai mąstyti apie naudojant meną papasakoti istoriją. Jūs, greičiausiai, bus sužinoti, kaip sukurti personažai ir suteikti jiems unikalius asmenybės piešdami savo auditoriją į istoriją. Dailės pat yra po ranka su kursų koncepcijos, sudėties, šiuolaikinio meno ir daugiau. Jūs galite pereiti su praktinių įgūdžių kūrybinio piešimo naudojant tiek skaitmeninio, tiek tradicinius (pvz rašiklis ir rašalai) formatus.

Pelningiausi Master Illustration gali padėti jums iš asmeninių ir profesinių įvairiose situacijose, suteikiant Jums balsą ir pasitikėjimą išreikšti savo idėjas. Jūs, greičiausiai, bus sužinoti, kaip ugdyti savo kūrybines vizijas ir meno metodus ir įgyti vadovavimo įgūdžių naudoti vadovavimas projektus.Jūs taip pat galite gauti vertingų pristatymo įgūdžius, kurie yra tikri, kad tarnauti Jums bet kuriuo karjeros srityje.

Yra daug kvalifikuotų mokyklų, siūlančių Šeimininką iliustracijoje. Švietimas išlaidos priklauso nuo mokykloje jums pasirinkti ir kur jis yra. Dėl savaime sąnaudos, kreipkitės į mokyklą tiesiai.

Jei esate žaidėjas, galbūt jūs norėtumėte pažvelgti žaidimus iš kitos pusės ir padėti iliustruoti juos. Kaip norėtumėte atkreipti komiksams arba būti karikatūristas? Kadruočių dailininkas visada yra paklausa, tiek reklamos agentūros ar Holivude. Ar skaitmeninės ar spausdinimo, knygos visada reikia motyvacinį dizaineris, o gal norite iliustruoti knygas vaikams. Visi šie karjera reikalauja įgūdžių aiškiau pateikti.

Jei esate pasirengę pažintį su šiuo karjeros kelią, yra mokyklų visame pasaulyje galite lankyti per internetines aukos įvairovė.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.