Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 22 Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos 2024

22 Magistro studijos Programos į Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos 2024

Apžvalga

Specializuotų įgūdžių mokymas ir kryptingas išsilavinimas, magistrantūros programa yra populiarus pasirinkimas studentams, norintiems papildyti savo kvalifikaciją. Paprastai šis laipsnio tipas reikalauja nuo 24 iki 36 kredito valandų.

Kas yra inžinerijos mokslų magistras? Šios pažangiosios programos paprastai moko studentus inžinerijos metodų pagrindus ir leidžia jiems specializuotis įvairiose mokslo srityse. Studentai gali pasirinkti savo specialybę, pagrįstą interesais ir programos reikalavimais, įsilieti į moksliniais tyrimais pagrįstas mokymo programas, pritaikytas jų unikalioms sritims. Specializacijos sritys gali apimti (bet tuo neapsiribojant) bioinžineriją, elektros ir skaičiavimo inžineriją, medžiagų inžineriją ir naftos inžineriją. Priklausomai nuo programos, šiuos laipsnius dažnai stipriai remia nepriklausomi tyrimai ir gali būti bendradarbiaujama su pramonės ekspertais.

Dėl praktinio inžinerinių studijų pobūdžio studentai gali įgyti daug aukštos vertės įgūdžių ir patirties per savo išsilavinimą. Studentai gali sužinoti, kaip atlikti inžinerinius tyrimus ir bendradarbiauti norimoje srityje, ir jie gali įgyti puikių laiko valdymo įgūdžių, kurie gali labai pagerinti savo profesinį ir asmeninį gyvenimą.

Kolegijos biudžetas gali būti sudėtingas dėl daugybės veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti. Studentai raginami tyrinėti kiekvienos individualios programos, kurią jie domisi, mokestį iki paraiškos pateikimo ir kreiptis pagalbos į norimus universitetus.

Priklausomai nuo pasirinktos specialybės studentai, kurie baigė inžinerinių mokslų magistro laipsnį, gali gauti darbo beveik bet kurioje pramonės srityje, kuri remiasi moksliniais tyrimais. Unikali praktika šios studijų programos fone gali paskatinti studentus į biomedicinos inžinierių, naftos inžinierių ir inžinierių pareigas. Karjeros keliai gali būti prieinami tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, kur asmenys, turintys aukštąjį laipsnį ir realaus pasaulio mokslinių tyrimų patirtį, nuolat reikalauja.

Inžinerinių mokslų magistro priėmimas neturi sukelti jūsų gyvenimo išnykimo. Online ir nuotolinio mokymo programos gali padėti suderinti šeimos ir darbo gyvenimo poreikius kartu su akademiniais tikslais. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (22)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas