Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos į Koledž Steišenas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 Magistro studijos Programos į Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos į Koledž Steišenas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Ar domitės naujų technologijų tyrimais, atradimais ir kūrimu? Ar norite padaryti didelę įtaką pasauliui? Jei taip, inžinerinio tyrimo laipsnis jums gali puikiai tikti.

Inžinerinių mokslinių tyrimų laipsniai patenkinti įvairius interesus. Nuo inžinerinio išsilavinimo tyrimų ir autonominių išmaniųjų mašinų iki energijos sistemų, mašinų mokymosi ir konstrukcijų inžinerijos – kiekvienam yra kažkas. Naudodami tokias įvairias mokymo programas galite pritaikyti savo išsilavinimą pagal savo unikalius karjeros tikslus.

Absolventai, turintys inžinerinių tyrimų laipsnius, yra labai paklausūs keliose pramonės šakose, įskaitant automobilių, kosmoso, energetikos, elektronikos ir farmacijos pramonę. Galite dirbti mokslininku, inžinieriumi ar net vadybininku, kurdami pažangiausius produktus ir procesus, kurie keičia mus supantį pasaulį.

Tačiau ne tik pramonės šakos nori įdarbinti inžinerinių tyrimų absolventus. Vyriausybinės agentūros ir ne pelno organizacijos taip pat vertina savo patirtį formuojant viešąją politiką, prižiūrint teisės aktų laikymąsi ir atliekant tyrimus socialinėms ir aplinkosaugos iniciatyvoms paremti.

Jei trokštate naujovių ir norite ką nors pakeisti, inžinerinio tyrimo laipsnis gali būti jūsų bilietas į įdomią ir pilnavertę karjerą.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys