Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos į Oksfordas, Jungtinė Karalystė 2024

1 Magistro studijos Programos į Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos į Oksfordas, Jungtinė Karalystė 2024

Apžvalga

Oksfordas universitetinis miestelis, kuriame gyvena seniausių Anglijos universitete, kuri yra nustatyta 1096 arba anksčiau (tiksli metais yra nežinoma). Kitas universitetas datuojamas 19 amžiaus pabaigos, ir taip pat yra vienas islamo universitetas ir vienas nepriklausomas kolegijoje.

Ar domitės naujų technologijų tyrimais, atradimais ir kūrimu? Ar norite padaryti didelę įtaką pasauliui? Jei taip, inžinerinio tyrimo laipsnis jums gali puikiai tikti.

Inžinerinių mokslinių tyrimų laipsniai patenkinti įvairius interesus. Nuo inžinerinio išsilavinimo tyrimų ir autonominių išmaniųjų mašinų iki energijos sistemų, mašinų mokymosi ir konstrukcijų inžinerijos – kiekvienam yra kažkas. Naudodami tokias įvairias mokymo programas galite pritaikyti savo išsilavinimą pagal savo unikalius karjeros tikslus.

Absolventai, turintys inžinerinių tyrimų laipsnius, yra labai paklausūs keliose pramonės šakose, įskaitant automobilių, kosmoso, energetikos, elektronikos ir farmacijos pramonę. Galite dirbti mokslininku, inžinieriumi ar net vadybininku, kurdami pažangiausius produktus ir procesus, kurie keičia mus supantį pasaulį.

Tačiau ne tik pramonės šakos nori įdarbinti inžinerinių tyrimų absolventus. Vyriausybinės agentūros ir ne pelno organizacijos taip pat vertina savo patirtį formuojant viešąją politiką, prižiūrint teisės aktų laikymąsi ir atliekant tyrimus socialinėms ir aplinkosaugos iniciatyvoms paremti.

Jei trokštate naujovių ir norite ką nors pakeisti, inžinerinio tyrimo laipsnis gali būti jūsų bilietas į įdomią ir pilnavertę karjerą.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Jungtinė Karalystė
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos mokslinių tyrimų studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys