Keystone logo

431 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Inžinerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (431)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Inžinerijos studijos

Be akademinių terminų, meistras yra tas, kuris baigė specialų kursą studijuoti antrosios pakopos lygmenyje. Šie laipsniai yra suteikiamos įvairių tipų įstaigų skaičiaus ir gali trukti nuo dviejų iki keturių metų, kad gautų.

Kas yra inžinerijos studijų magistras? Šie kursai yra dažniausiai laikoma tiltu tarp bakalauro laipsnį ir doktorantūros studijas. Į šių programų tikslas yra paprastai akademinės pusės inžinerijos, su tipiškas atrankos kursų, apimančių civilinę inžineriją, plastikų, programinės įrangos inžinerijos ar aplinkos inžinerijos. Klasės gali labai skirtis priklausomai nuo konkretaus inžinerinio dėmesio programų, pavyzdžiui, civilinės, kompiuteris, mechaninis, arba branduolinės. Tačiau, kursai linkę reikalauti aukšto lygio matematikos ir mokslo rezultatų iš studentų ir gali apimti praktinės projektų ar teorinių disertacijų taip pat.

Vienas gali tikėtis įgyti išsamių žinių apie inžinerinių specializacijos per vieną iš šių meistrų 's programos kursą. Tai gali padėti įvairių profesines užduotis kaip inžinierius. Absolventai taip pat gali pagerinti savo organizacines ir mokslinių tyrimų gebėjimus, įgūdžius, kurie būtų naudingi tiek asmeninių ir profesinių situacijų.

Labai svarbu gauti tikslią ir atnaujintą studijų sąmatą prieš registraciją. Pasitarkite su priėmimo skyrius arba ištirti mokyklos 's reklaminę medžiagą labiausiai patikimų skaičiai.

Inžinieriai esama beveik kiekviename ekonomikos sektoriuje, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos, energetikos ir transporto. Jie taip pat dalyvauja aukšto lygio mokslinių tyrimų programas, tiek taikomi ir teorinė. Inžinierius, turintys didelę patirtį ir išsilavinimą gali nukreipti mokslinių tyrimų įrenginį ar mokyti tuo universitetinio lygio.Absolventai inžinerijos studijų magistro programą gali pasirinkti tęsti mokslus daktaro programą arba dirbti kaip nepriklausomas konsultantas kelių inžinerijos įmonėmis.

Inžinerinės programos dažnai yra gana specifinis, todėl visiškai ištirti kiekvieną įdomi programa prieš taikant. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.