Keystone logo

125 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Industrinė inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Inžinerijos studijos
 • Industrinė inžinerija
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (125)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Industrinė inžinerija

  Pramonės vadybos magistras yra skirtas studentams, kurie nori ištirti kursinių sutelkiant dėmesį į pramonės verslo ir inžinerijos vadybos. Laikydami pažangias laipsnį šioje srityje suteikia konkurencinį pranašumą šioje itin reikliems srityje.

  &nbsp

  Kas yra Pramonės vadybos magistras? Pramonės vadybos magistras suteikiančias studentus su esminių žinių, pavyzdžiui, veikimo ir organizavimo pramoninių procesų. Dalyviai taip pat sužinoti apie pagrindinių statybinių blokų sistemų analizės, pramonės įrenginių valdymo ir tarptautinės prekybos. Studentai gali pasirinkti parinktis iš platų spektrą kursus, kurie atitinka jų interesus; tai gali apimti inžinerijos valdymą, tarptautinį technologijų valdymą ir žmogaus veiksniai inžinerija.

  &nbsp

  Yra įvairių priežasčių, kodėl studentai nusprendžia siekti pramonės vadybos magistras minia.Programa moko sąvokas, įskaitant valdymo informacines sistemas ir tarptautinę technologijų valdymą įvairovė. Be to, pažangi laipsnį šioje srityje leidžia asmenims iš anksto greitai vyriausybinių agentūrų, gamybos įmonių ir laivybos bendrovių.

  &nbsp

  Kaina svyruoja priklausomai nuo institucijos, ir, žinoma trunka nuo vienerių iki trejų metų. Būtina būsimiems studentams tyrinėti mokyklą kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad siūloma programa atitinka savo numatomus tikslus.

  &nbsp

  Asmenys, kurie užsidirba magistro laipsnį atsiduria didelės paklausos pozicijų, pavyzdžiui, gamybos direktorius, transporto koordinatorius, sistemų valdytojas ar gamybos vadovas skaičiaus. Šie įsidarbinimo galimybės tampa vis konkurencingesnės.Studentai turės sukurti stipresnę pramoninę valdymo pagrindą mokantis, kaip bendrauti su fakulteto studentų ir pramonės specialistų per intensyvaus mokymosi patirtimi.

  &nbsp

  Tarptautiniai ir vietiniai variantai ne universitetų įvairovė. Dabar programos yra idealus variantas, gyvenančių visame pasaulyje studentams, kurie turi ribotą prieigą prie įrenginio. Internetinės galimybės taip pat prisitaikyti prie žmonių, kuriems reikia lankstų darbo grafiką. Norėdami rasti geriausią mokyklą jums, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.