Keystone logo

62 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinės sistemos Informatikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Informacinės sistemos
  • Informatikos studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (62)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinės sistemos Informatikos studijos

Magistro programa suteikia studentams galimybę augti savo pasirinktose srityse. Kai studentas baigė bakalauro studijų programą, šie studijų kursai siūlo tolesnę specializaciją srityje, padedančią karjeros perspektyvoms.

Kas yra informatikos magistras? Ši programa padeda studentams kurti priemones, būtinas naršyti augančias informacinių ir ryšių technologijų sritis. Programų inžinerija, informacinės sistemos ir skaičiavimo procesai dažniausiai atlieka svarbų vaidmenį studentų tobulėjime. Studentai gali susipažinti su IT konsultacijų, projektų finansavimo, infrastruktūros, audito metodų ir projektų valdymo temomis. Be to, studentai gali dažnai valdyti bendrą pramonės programinę įrangą ir galėti vienu metu specializuotis valdymo metoduose.

Vadovavimo įgūdžiai, įgyti kartu su specializacijos IT platformomis ir valdymo metodais, įgytais studijų metu, gali padėti studentams rasti pranašumą augančioje pramonėje. Šios pramonės šakos gali padėti studentams įgyti didesnį karjeros augimo potencialą ir didesnį darbo užmokesčio didėjimą visą savo laiką šiame sektoriuje.

Norint nustatyti programos kainą reikia šiek tiek tirti pasirinktos programos, ir ji gali skirtis atsižvelgiant į studijų trukmę. Programa gali užtrukti maždaug nuo dvejų iki trejų metų, priklausomai nuo studento.

Studentai, baigę informatikos magistro laipsnį, gali rasti platų pozicijų pasirinkimą. Studentai paprastai žiūri į projektų vadovų, IT konsultantų, duomenų analitikų, informatikos specialistų ir technologijų kūrėjų pareigas. Šios pozicijos gali būti rasti visose pramonės šakose. Nors kai kurie absolventai gali gauti pozicijas didelėse korporacijose, kiti gali rasti vaidmenis viešajame sektoriuje ir mažesnių įmonių. Kai kurie studentai taip pat gali pasirinkti dirbti kaip nepriklausomi konsultantai, turintys savo verslą. Daugumoje gebėjimų absolventai gali glaudžiai bendradarbiauti su sudėtingų informacinių ir technologinių sistemų įdiegimu, valdymu ir projektavimu.

Įvairios institucijos visame pasaulyje siūlo informatikos magistro laipsnį, o internetinės galimybės suteikia studentams didesnę prieigą prie riboto laiko. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.