Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 86 Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Inovacijų ir verslumo studijos 2024

86 Magistro studijos Programos į Inovacijų ir verslumo studijos 2024

Apžvalga

Tai užtrunka specialų rinkinį įgūdžių paleidimo naują verslą ar projektą. Ne kiekvienas turi gabumų ar drąsos tyrinėti nežinomas. Tie, su inovacijų ir verslininkystės Master yra įrengta žinių ir mokymo firmos turi parengti idėjas galimybes ir pasiekti naujas rinkas.

&nbsp

Kas yra inovacijos ir verslumas Meistras? Tai pažangi laipsnis, kuri pagerina talentingų verslo specialistams už magistrantūros lygio įgūdžius. Taip pat dėmesys skiriamas sukurti lyderius, kurie yra pasirengę rizikuoti ir ieškoti naujų idėjų. Kursinių dažnai susideda iš pagrindinių verslo temomis, įskaitant organizacinės struktūros, finansų, ekonomikos ir teisės apžvalga. Išplėstinė temos spręsti besivystančių verslo planus, projektų valdymo, mokslinių tyrimų, produkto kūrimo ir marketingo strategijos. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į tam tikrą pramonės ar technologijų.

&nbsp

Kaip absolventų, studentai yra pasirengę įvertinti naujų idėjų ir pasirinkti pelningiausią tolesnei plėtrai. Šios programos stiprinti komunikacijos ir mąstymo gebėjimus absolventų, daugiausia dėmesio skiriant pastangoms kurti planus ir pamatyti projektus iki pat pabaigos. Už sėkmingą inovacijų žingsniai išmoko, ir studentai galės amatų, parduoti ir pradėti naujas verslo idėjas. Studentai žino, kaip įgyti finansavimą ir manevruoti per reguliavimo procesų spąstų.

&nbsp

Iš inovacijų ir verslumo programos magistras sąnaudos skiriasi priklausomai nuo universiteto. Suinteresuoti asmenys turėtų susisiekti Priėmimo departamentams, institucijoms pasirinkimo informacijos apie mokesčius ir mokslą. Dauguma programų reikės bent dviejų metų studijų. Gyvenimo išlaidos ir materialinių sąnaudų, taip pat turėtų būti planuojama iš anksto.

&nbsp

Baigus savo programą, absolventai yra pasirengę įžengti į darbo jėgą, projektų vadovams ir tyrėjams. Daugelis rasti darbą su technologijų kompanijos pagrindinis naujų programinės ir techninės įrangos priemonių kūrimą. Kiti nori dirbti savarankiškai ir sugeba pradedant ir valdyti savo įmones. Kai rasite naudingas darbą kaip analitikų ir konsultantų.

&nbsp

Svarbu apsvarstyti, kaip daug variantų, kaip įmanoma, prieš priimant sprendimą dėl programos. Dėl tarptautinių studentų ir darbo profesionalai, Prisijungę universitetai siūlo kokybišką išsilavinimą, atitinkantį per gyvenimo apribojimus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Verslas
  • Verslas
  • Inovacijų ir verslumo studijos
Studijų sritys
  • Verslas (86)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas