Keystone logo

227 Magistro studijos Programos į Verslas Inovacijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Verslas
 • Inovacijų studijos
Studijų sritys
 • Verslas (227)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Verslas Inovacijų studijos

  Studentai, siekianti magistro laipsnį inovacijų srityje, siekia tobulinti savo išsilavinimą verslo srityje. Šis studijų kursas leidžia kūrybingiems mąstytojams įgyti papildomų žinių, siekiant paremti ir toliau tobulinti jų gebėjimą išlaikyti įmonių konkurencingumą nuolat besikeičiančioje ekonominėje ir socialinėje aplinkoje.

  &nbsp

  Kas yra naujovių magistras? Inovacijų magistro programa atitinka vis didėjantį poreikį taikyti pažangiausias valdymo ir reklamos strategijas. Technologijų pakeitimas ir pasaulinės rinkos plėstis reikalauja ekspertų, galinčių interpretuoti socialines tendencijas ir įvairias kultūras, siekiant padidinti įmonės augimą. Inovacijų specialistai taip pat kyla naujų verslo idėjų, kuria originalias produktų linijas ir iš naujo apibrėžia esamas prekes ir paslaugas, kad pramonei būtų suteikta nauja informacija apie vartotojų poreikius ir pageidavimus.

  &nbsp

  Programos teikiama nauda apima kūrybinio mąstymo tobulinimo procesą. Studentas mokosi mokytis socialinių elementų ir rinkos tendencijų bei integruoti juos į įmonių augimo strategijas. Mokymo kursai, o ne statistinių žinių skleidimas, leidžia studentams nuolat kaupti informaciją iš pasaulinių šaltinių ir tapti lyderiais pažangai.

  &nbsp

  Mokestis už laipsnį skirsis priklausomai nuo kurso programos ir vietos kolegijoje ar universitete. Studentai turėtų ištirti pasaulines galimybes rasti mokymo programas, kurios geriausiai atitinka jų interesus ir poreikius.

  &nbsp

  Karjeros šioje srityje auga, nes išlieka nuolatinis konkurencingumo iššūkis. Inovacijų ekspertams didelė paklausa yra valdymas, rinkodara, produktų kūrimas ir naujų verslo kūrimas. Absolventai gali dirbti integruotų komandų korporacijos viduje arba būti nepriklausomais konsultantais, kad galėtų stebėti esamą praktiką ir kurti tobulinimo strategijas. Modernus supratimas apie ekonominius technologijų pranašumus ir gebėjimą neatsilikti nuo pokyčių daro inovacijų profesionalą vertingu turtu bet kuriam verslui.

  &nbsp

  Norėdami ištirti pasaulines galimybes savo karjerai pereiti per "Inovacijų magistras", ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.