Keystone logo

63 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Technologijų inovacijos studijos Inovacijų vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Technologijų inovacijos studijos
  • Inovacijų vadybos studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (63)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Technologijų inovacijos studijos Inovacijų vadybos studijos

Menų magistras yra magistro laipsnis. Tai skiriama studentams, studijuojantiems specializuotą veiklą per vienerius ar dvejus metus. Studijų programa aprūpina studentus karjeros pažangai. Tai taip pat suteikia akademinius pagrindus daktaro laipsniui išlaikyti.

Kas yra inovacijų vadybos magistras? Inovacijų valdymo studijų kryptis skatina kūrybinius mąstymo būdus. Dalyviai gali plėtoti žinias, padedančias privačiam ir valstybiniam sektoriams pasinaudoti naujomis galimybėmis rinkoje. Mokiniai gali išmokti identifikuoti ir kurti pažangiausias idėjas, produktus, paslaugas ir procesus. Jie gali išmokti valdyti idėją nuo koncepcijos iki įgyvendinimo. Šios programos paprastai susideda iš įvairių disciplinų, tokių kaip žurnalistika, teisė, mada ir rinkodara. Priklausomai nuo programos, studentai gali prižiūrėti mokslinių tyrimų projektą arba dalyvauti egzaminuose su kompanija ar valstybine agentūra.

Studentai, vykdantys inovacijų valdymo magistro laipsnį, gali kurti vertingus įgūdžius, įskaitant rizikos valdymą, kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimą. Šios savybės yra ne tik naudingos kasdieniame gyvenime, bet ir didelę vertę būsimiems darbdaviams.

Programos trukmė ir mokyklos vieta lemia švietimo išlaidas. Geriausia susisiekti su institucijomis, kad sužinotumėte daugiau apie mokesčius ir išlaidas.

Inovacijų valdymas yra sparčiai auganti ir didėjanti paklausa. Daugelis įmonių, organizacijų ir korporacijų siekia talentingų asmenų, kurie gali padėti jiems įgyti konkurencinį pranašumą. Atsižvelgiant į ekonomikos ir technologijų pažangos pokyčius, asmenys, turintys magistro laipsnį šioje srityje, gali rasti daug galimybių įsidarbinti. Absolventai puikiai tinka vadovaujančiam ir vadovaujančiam vaidmeniui. Kelios karjeros kryptys apima inovacijų tyrimus, prekės ženklo valdymą ir tyrimus bei plėtrą. Absolventas gali tapti technologijų portfelio valdytoju, MTEP valdytoju ar idėjų valdymo specialistu.

Internetinė mokymo programa yra ideali, jei jums reikia lankstaus grafiko ir lengvai prieiti prie aukštojo mokslo. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.