Keystone logo

21 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Islamo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Islamo studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Islamo studijos

Master yra Magistras, kad studentai siekia padidinti savo žinias ir įgūdžius savo studijų sritis. Paprastai bakalauro laipsnis turi būti uždirbo pirmas. Šis laipsnis gali sukelti tiesiai į karjerą ar kitas pažangias tyrimų.

Kas yra islamo studijų magistras? Šioje programoje, studentai imtis nuodugniai pažvelgti į pranešimus, susijusius su musulmonų ir islamo istorijos ir šiuolaikinių perspektyvų diapazonas. Kiekviena programa skirsis, bet kurso temos gali apimti juridinius tekstus apeigoms; Šiuolaikinė klausimais politinės jurisprudencijos; principai ir praktika ekonominio ir socialinio teisingumo; šiuolaikinio islamo finansai; Arabų tekstas skaitymas; ir nusikalstamumo ir filosofija bausmės islamo jurisprudencijos. Daugelis programų reikės baigiamąjį darbą arba mokslinių tyrimų projektą.

Pelningiausi magistro laipsnį yra naudinga, suteikiant absolventams konkurencinį pranašumą ieškant darbo.Studijavimas Islamas taip pat suteikia studentams geriau suprasti kultūrų, religinių perspektyvų, o su kuriais jie bus bendrauja ir dirba su žmonėmis.

Finansiniai reikalavimai susiję su uždirba šį laipsnį gali skirtis iš vienos vietos į kitą. Studentai, kurie domisi šiuo keliu studijų reikėtų kreiptis į mokyklas tiesiogiai sužinoti, ką mokslą ir mokesčiai būtų.

Asmenys, turintys islamo studijų magistras turi karjeros, kad jie gali pasirinkti iš įvairių. Kai apima tiesioginį dalyvavimą su Islamo bendruomenės, o kiti turi užkulisinis aplinką. Darbo pavadinimai gali būti valstybės tarnybos greitai baidymo, politiko padėjėją, vyriausybės socialinių tyrimų pareigūną, viešųjų ryšių konsultantas, socialinė darbuotoja ir viešieji ryšiai sąskaitos vadovai.Kitos karjeros galimybes, kurios jūsų laipsnis gali būti naudinga įtraukti žmogiškųjų išteklių pareigūnas, diplomatinės tarnybos veiklos pareigūną, rinkos tyrėju, ir spaudos žurnalistas.

Rasti tinkamą mokyklą šiandien, naudojant mūsų duomenų bazės. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.