Keystone logo

22 Magistro studijos Programos į Kalbų studijos Ispanų kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Kalbų studijos
 • Ispanų kalbos studijos
Studijų sritys
 • Kalbų studijos (22)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Kalbų studijos Ispanų kalbos studijos

  Magistro laipsnį yra skirtas būti uždirbo po bakalauro laipsnį užbaigti. Apskritai, jie reikalauja maždaug dvejus metus baigti ir gali padėti studentui įgyti labai tvirtą supratimą apie tam tikros dalykinės srities. Šios studijų kursai gali būti siūloma įvairių įvairiose srityse.

  Bet būtent tai, ko yra ispanų magistras? Tai tipo programa yra skirta išmokyti studentus Viskas apie vieną iš plačiausiai vartojamų kalbų pasaulyje. Studentai gali imtis kursus, skirtus stiprinti jų skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius ispanų, siekiant pagerinti savo komunikacinius sugebėjimus kad kalbų tikslo. Kitos temos gali apimti kultūrą ir papročius ispaniškai kalbančių šalių, taip pat jų istoriją, politiką ir socialinius klausimus. Kai kurios programos siūlo studentams galimybę studijuoti vertimo raštu arba žodžiu, o kiti gali sutelkti dėmesį į Kalbininkai principus, kuriais Ispanijos remiamasi.

  Tie, kurie uždirba magistro laipsnį ispanų gali atrasti daug naudos iš to daryti. Studentai dažnai gali pagerinti jų gebėjimą bendrauti daugiau nei viena kalba, kuri gali būti naudinga daugeliui potencialių karjerą. Studijavimas kalbą taip pat gali pagerinti studento kultūrinio jautrumo ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, kurie abu yra naudinga pasaulio vietoje.

  Iš ispanų Master kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo kiekvieno atskiro programos struktūrą. Studentai, kurie norėtų išsamesnės finansinę informaciją turėtų kreiptis į savo pasirinktą instituciją.

  Magistras ispanų gali leisti studentams dirbti įvairių karjeros, ypač su tarptautine komponento numeris. Studentai galėtų tapti vertėjai, vertėjų žodžiu, arba kalbos analitikai; kitas variantas yra tapti kalbininkas, kuris studijuoja ispanų.Absolventai taip pat gali tapti pedagogai, mokydami Spanish kitakalbiams ar kitą kalbą į ispanų garsiakalbiai mokyti.

  Yra daug variantų šiame laipsnio natūra. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.