Keystone logo

20 Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Mechaninė inžinerija Jūrų inžinerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Inžinerijos studijos
  • Mechaninė inžinerija
  • Jūrų inžinerijos studijos
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Inžinerijos studijos Mechaninė inžinerija Jūrų inžinerijos studijos

Daugelis magistrantūros studijų programų dažnai naudojamos lanksčiam grafikui, kad studentai galėtų studijuoti gyvenimą ir karjerą. Studentai paprastai gauna laipsnius nuo vienerių iki ketverių metų studijų, nors kai kuriose programose gali būti nustatytas universiteto trukmės apribojimas laiko atžvilgiu.

Kas yra laivų inžinerijos magistras? Jūrų inžinerijos magistras yra sukurtas tam, kad studentai galėtų toliau tobulinti savo inžinerinę karjerą, pasitelkdami specializuotus ir kryptingus šios srities technologijų ir temų tyrimus. Studentai paprastai apžvelgia pagrindines inžinerines sąvokas, susijusias su šiuolaikinėmis jūrų technologijomis, tuo pačiu metu sužinodamos apie politiką, istorijas, teisėtumus ir socialines konvencijas, kurios šiandien ir toliau formuoja šią sritį. Be stipraus teorinio pagrindo studentai gali įgyti praktinės patirties per stažuotes ir projektus pagrįstą mokymo programą, kuri skatina inovacijas, tuo pačiu gerinant mokslinius tyrimus ir skaičiavimo įgūdžius.

Studentai, kurie baigė studijas šia inžinerine specialybe, įgyja tvirtą mokslinį išsilavinimą, mokosi dirbti su pramone susijusia programine ir technine įranga, taip pat parengia išsamų supratimą apie ekologines problemas, susijusias su jūrų inžinerija. Šie įgūdžiai gali paskatinti moksleivius siekti karjeros ir atlikti pareigas visame pasaulyje.

Kolegijos fiskalinio plano kūrimas gali būti nelengvas be tinkamos informacijos. Studentai turėtų susipažinti su savo interesų programomis, kad gautų išsamią informaciją apie mokesčius, numatomas gyvenimo išlaidas ir kitus finansinius duomenis.

Asmenys, turintys inžinerijos laipsnį, paprastai yra didelės paklausos, ir tai dvigubai tiesa tiems, kurių specialybės laipsnį, pavyzdžiui, jūrų inžinerijos. Studentai gali siekti karjeros iš bet kurios pasaulio vietos ir rasti darbą su vyriausybės agentūromis, didžiosiomis korporacijomis ir mokslinių tyrimų firmomis - tiesiog įvardyti keletą. Be to, kad taptų jūrų inžinieriumi, studentai taip pat gali turėti pavadinimus, tokius kaip uosto inžinierius, laivų inžinierius, karo mokslų tyrinėtojas, laivų architektas, inžinierius konsultantas ir jūrų statybos projektų inžinierius.

Jūrų inžinerijos magistras gali suteikti galimybių laivybai, ar jūs lankotės savo namuose, ar ieškote užsiėmimų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.