Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Aplinkos studijos Jūrų Studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Aplinkos studijos
 • Jūrų Studijos
Studijų sritys
 • Aplinkos studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Aplinkos studijos Jūrų Studijos

  Jūros studijos gilinasi į pasaulio vandenynus, jų ekosistemas ir įvairias juose gyvenančias gyvybės formas. Turėdami šios srities laipsnį, atliksite esminį vaidmenį suprasdami jūrų aplinkos poveikį Žemės klimato sistemai, tvariai valdydami jūros išteklius ir saugydami mūsų planetos vandenynus.

  Jūrų studijų studijų programa siūlo įvairias temas, susijusias su jūrų aplinka. Pagrindiniai mokymo programos dalykai paprastai apima jūrų biologiją, okeanografiją, jūrų ekologiją ir išsaugojimą. Studentai taip pat turi galimybę pasinerti į specializuotas temas, tokias kaip jūrų geologija, akvakultūra, jūrų biotechnologijos ir jūrų politika.

  Marie Studies programos absolventai gali ištirti kelias skirtingas karjeras. Mėgstate save kaip jūrų biologą? Galite atlikti jūros organizmų, jų buveinių ir jų vaidmens ekosistemoje tyrimus. Arba galbūt norėtumėte būti okeanografu, tyrinėjančiu fizinius, cheminius ir geologinius vandenyno aspektus. Kitos įdomios galimybės apima tokius vaidmenis kaip jūrų gamtosaugininkas, pakrantės zonos valdytojas ir aplinkosaugos konsultantas. Be to, jūrų studijų laipsnis gali būti atspirties taškas tolimesnėms studijoms tokiose srityse kaip aplinkos mokslas, jūrų politika ar jūrų technologijos.

  Ar esate pasirengęs pradėti saugoti ir tausoti mūsų jūrinę aplinką? Dabar pats laikas žengti žingsnį ir ištirti jūrų studijų studijų programas.

  Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.