Keystone logo

3 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra JAV literatūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Literatūra
  • JAV literatūros studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra JAV literatūros studijos

Magistro lygmens studijos yra užbaigti absolventas studijų programa, skirta tam tikru klausimu, kuris gali parengti absolventus tęsti savo žinias tam tikroje srityje arba iš anksto savo karjerą. Programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Jums gali būti įdomu, kas yra Amerikos literatūros magistras? Ši mokymo galimybė suteikia visapusišką mokymą visose anglų studijų srityse. Kursinių gali būti pasiūlyta lingvistikoje, filologija, literatūros teorijos, kritikos istorija, pagrindiniai literatūros judėjimus, individualūs autoriai, grožinė literatūra, dramaturgija, kalbos ir tapatybės Viduramžių Anglijoje, sociologijos literatūra, retorika ir sudėtį, šiuolaikinių rašytojų, gramatiką ir stilių rašytojai ir istoriniais laikotarpiais.

Amerikos literatūra studentams įgyti neįkainojamos įgūdžių, įskaitant sustiprinto suprasti literatūros, rašymo gebėjimų ir komandinio darbo įvairovė.Studentai taip pat plėtoti įmonės išmanys naujausius pokyčius literatūros analizės, kritikos ir mokslinių tyrimų.

Laidos Amerikos literatūros turi tarptautinę apeliaciją. Tačiau, nes nėra dviejų programos yra tas pats, išlaidos tarp jų gali skirtis. Dėl šios priežasties, būsimieji studentai turėtų kreiptis į tuos, kurie juos dominančias gauti ekonomiškai lūkesčių detales.

Amerikiečių literatūros magistro laipsnį, gali sukelti įsidarbinimo galimybių, kurios yra skirtingos. Ji pristato natūralų kelio įvažiavimo į Ph.D. programa, taip pat iš darbo pozicijų diapazoną. Meninės pramonės šakos yra labiau esminiai šiandien 's ekonomiką, ir šis laipsnis yra unikalus kelias link darbą platų spektrą disciplinų meno, žurnalistikos ir literatūros kaip profesoriai, dėstytojai, rašytojai, leidėjai, žurnalistai ir rinkodaros direktorių.

Universitetai pasiūlyti daugiau galimybių besimokantiems suaugusiesiems, kad padaryti registracija lengviau ir paprastesnės veikliosios darbo profesionalai poreikius per nuotolinio mokymosi platformų. Dabar klasių užtikrinti patogumą ir lankstumą studentams visur pasaulyje. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.