Keystone logo

8 Magistro studijos Programos į Verslas Kūrybinės Industrijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Verslas
 • Kūrybinės Industrijos
Studijų sritys
 • Verslas (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Verslas Kūrybinės Industrijos

  Kūrybinių industrijų laipsniai yra tarpdalykinės programos, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas kūrybinėms sritims ir jų sankirtoms su verslu, technologijomis ir kultūra. Šiais laipsniais siekiama suteikti studentams reikiamų žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų tobulėti kūrybinėje ekonomikoje. Programose dažnai derinami meno, dizaino, žiniasklaidos, pramogų ir verslumo elementai.

  Kūrybinių industrijų laipsnius galima rasti įvairiais lygiais, įskaitant asocijuotojo, bakalauro, magistro ir doktorantūros programas.

  Bakalauro lygmeniu studentai paprastai įgyja platų įvairių kūrybinių disciplinų supratimą. Jie taip pat gali sužinoti apie rinkodaros, vadybos ir verslumo principus, kad padėtų jiems sėkmingai dirbti kūrybinėje ekonomikoje.

  Magistrantūros studijų programos paprastai siūlo labiau specializuotus kursus ir mokslinių tyrimų galimybes. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į tam tikrą kūrybinių industrijų sritį, pavyzdžiui, meno vadybą, kultūros politiką ar kūrybines technologijas.

  Absolventai, turintys kūrybinių industrijų laipsnius, gali susirasti darbą įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip reklama, filmai ir televizija, muzika, vizualieji menai, žaidimai, mada ir kt. Be to, jie gali pasirinkti siekti karjeros meno vadybos, rinkodaros, viešųjų ryšių ar verslumo srityse kūrybinėse organizacijose arba pradėdami savo įmones.

  Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.