Keystone logo

47 Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas Kalbų mokymo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • Kalbų mokymo studijos
Studijų sritys
  • Pedagogika (47)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Pedagogika Mokymas Kalbų mokymo studijos

Master 'ai laipsnis paprastai yra kelių metų programa daugiausia dėmesio skiriama tam tikru klausimu. Šios programos yra dažnai naudojamas kaip bakalauro 's studijų tobulinimas, ir kaip toks, jie yra linkę reikalauti, kad pareiškėjai baigė bakalauro laipsnį.

Kas yra kalbų mokymo magistras? Šie mokymo kursai linkę sutelkti dėmesį į užsienio kalbų mokymą. Yra daug sertifikatai taip pat galima potencialiems užsienio kalbų mokytojams, o šie kursai paprastai vyksta daug aukštesnio akademinio lygio, dažnai vyksta per dvejus trejus metus. Studentai gali tikėtis susidurti klases vykdo išsamius tyrimus, taip pat tiems, skatinimu plėtros praktinio mokymo įgūdžius. Bendrosios kursai apima bandymo projektavimo, profesinę praktiką, pedagogikos ir švietimą kitais mokytojais. Šie kursai yra paprastai turimas esant įvairiausiomis institucijomis, tiek internete, tiek tradicinėse ekvivalentas formatus.

Galima tikėtis, kad keliauti į užsienį baigęs tokia programa, jei vienas norėjo, o žinių gauti šiuose kursuose paprastai specialiai orientuota į mokymą užsienio šalių. Įgūdžiai gauti aukštosios mokyklos, kaip antai išlaikyti tvarkaraštį, todėl terminus ir rodyti paskyrimų, dažnai požymiai sėkmės bet kurioje įmonėje.

prieš juda į priekį su prašymais ištirti studijų išlaidas keliose įstaigose. Jūsų investicijų mastas gali skirtis iš vienos įstaigos ar mokymosi objekto į kitą.

Gavęs magistro kalbų mokymo, absolventas gali eiti tapti akademinis tyrėjas, mokyklos administratorius ar užsienio kalbos mokytojas. Mokslininkai dažnai naudoja savo žinias ir organizacinius gebėjimus tirti ir spręsti problemas švietimo srityje. Administratoriai gali vadovauti mokyklas arba pavesti kolegoms mokytojams. Mokytojai patys dažnai keliauja aplink pasaulį pavesti studentams kalba.

Iš rasti programą procesas paprastai yra gana platus, todėl pradėti kuo greičiau praktiškas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.