Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Kulinarijos menas Kepėjų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Kulinarijos menas
  • Kepėjų studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Kulinarijos menas Kepėjų studijos

Magistrantūros studijų programos suteikia studentams galimybę intensyviai mokytis savo karjerą. Skirtingai nuo bakalauro studijų, magistrantūros studijų programos linkusios skirti daugiau dėmesio realių projektų ir mokslinių tyrimų srityje.

Kas yra kepimo meistras? Ši kulinarinė programa paprastai apima technikos mokymus ir stiprią teorinę bazę kūrybiškumui ugdyti virtuvėje. Moksleiviai gali mokytis išpilstytų prekių istorinio ir kultūrinio naudojimo, mokydamiesi gaminti saldžiausias ir šiuolaikiškiausius maisto produktus iš viso pasaulio. Be to, studentai gali įgyti praktinio verslo įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai praleisti svetingumą, sukuriant saugią ir efektyvią darbo aplinką. Dėl šios srities praktinio pobūdžio programose dažniausiai įtraukiama didesnė stažuotės arba praktinės patirties dalis kursinių darbų, tačiau tai gali skirtis nuo institucijos iki institucijos.

Kepimo aukštesniuoju lygiu mokymas suteikia absolventams daug konkurencinių įgūdžių, tokių kaip laiko valdymas, ekspertų lygio kepimo būdai ir verslo žinios. Šie gebėjimai gali padėti absolventams vadovauti kulinariniam paketui dabar ir ateityje, taip pat padėti jų finansų valdymo įgūdžiams.

Įranga, medžiagos, vieta ir programos trukmė yra tik keletas iš daugelio galimų išlaidų faktorių, kuriuos turėtų apsvarstyti studentai. Norėdami gauti tikslią finansinę informaciją, potencialūs besimokantieji turėtų stengtis, kad jie priimtų į savo programą arba atvyktų į biurą.

Patobulintas kepimo mokymas gali suteikti karjeros galimybių tiek šalia, tiek toli. Studentai gali ieškoti darbo svetingumo, sveikatos priežiūros paslaugų ir švietimo srityse. Praktinio mokymo ir verslo dėmesio derinys gali sudaryti sąlygas studentams sėkmingai vykdyti savo verslą arba dalyvauti didesnių organizacijų, kaip konditerijos virėjai, meistriški kepėjai, vestuvių tortų dizaineriai, konditerijos dizaineriai ir kitos susijusios pozicijos.

Kadangi "Kepimo magistras" reikalauja tiek daug praktinės veiklos, dauguma kursų turės būti baigta universitetuose. Tačiau kai kurios programos gali pasiūlyti nuotolines teorinių ar paskaitų orientuotų kursinių darbų galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.