Keystone logo

255 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Kibernetinis saugumas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
  • Kibernetinis saugumas
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (255)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Kibernetinis saugumas

Magistro laipsnis yra magistrantūros laipsnis, kuris plečia jūsų žinias konkrečioje srityje, tuo pačiu padidindamas jūsų darbo užmokesčio potencialą. Galite pridėti pažangias problemų sprendimo ir dedukcinio mąstymo įgūdžius į savo įgūdžių sąrašą tokio laipsnio.

Kas yra "Cyber ​​Security" meistras? "Cyber ​​Security" magistras yra kompiuterinis laipsnis, apimantis ryšių tinklų ir technologijų studijas, kartu aptariant teisines ir etikos problemas, susijusias su kompiuterių saugumu. Jūs turite galimybę sužinoti apie teismo ekspertizės problemas, kurios padeda rasti duomenų naikinimo šaltinį. Dauguma magistro laipsnių yra tyrimo ar baigiamojo darbo projektas, kuris yra dalis programos, kuri suteikia jums galimybę sutelkti dėmesį į konkrečią interesų sritį.

Magistro laipsniui įgyti yra daug privalumų. Galite turėti galimybę dirbti stažuotoju privačiame versle, kuris sukuria savo gyvenimo aprašymą ir įgūdžių rinkinį. Susitikimas su kitais šioje srityje ir bendradarbiavimas su profesoriais yra puiki galimybė prisijungti prie tinklo.

Mokesčio laipsnis priklausys nuo universiteto. Daugelis programų užtruks 2-3 metus, priklausomai nuo laiko, kurį galite priskirti klasėms. Tačiau, kai baigsite savo laipsnį, jis padidins jūsų pajamų potencialą.

Su savo meistru Cyber ​​Security, turite daug galimybių savo karjeroje. "Cyber" grėsmės susiduria su kiekvienos šalies verslu ir vyriausybe. Jūsų laipsnis suteikia jums daugiau konkurencingumo jūsų srityje. Magistro laipsnis padidina tikimybę, kad galite pereiti į valdymo poziciją. Didelėms ir mažoms įmonėms reikia savo įgūdžių, kad apsaugotų savo duomenis. Su savo laipsniu jūs taip pat galite mokyti universitete. Jūs taip pat galite pasirinkti siekti aukštojo mokslo laipsnio, doktorantūros, ir dirbti moksliniais tyrimais ar mokymu akademiniu lygmeniu.

Technologijų specialistų poreikis auga eksponentiškai, nes duomenų perdavimo paslaugų pažanga. Padidinkite savo galimybes, tobulindami savo išsilavinimą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.