Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Kino studijos Kino teorijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Vaizduojamasis menas
  • Kino studijos
  • Kino teorijos studijos
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Magistro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Kino studijos Kino teorijos studijos

Kas yra kino teorijos studijos?
Kino teorija tiria kino istoriją, teoriją ir kritiką. Išmoksite apibūdinti ir vertinti įvairius kino aspektus taikant įvairius požiūrius, įskaitant filosofiją, marksizmą, psichoanalizę, rasę ar lytį. Tai gali padėti mums geriau įvertinti žiūrimus filmus ir suprasti žinutes, kurias jie bando perduoti.

Ką galiu veikti įgijęs kino teorijos laipsnį?
Yra daug skirtingų karjeros būdų, kuriuos galite pasirinkti įgiję kino teorijos laipsnį. Galite dirbti kino kritiku, programuotoju ar kino istoriku. Taip pat galėtumėte dirbti kino edukacijos srityje, mokydami kitus apie kino meną ir istoriją. Arba galite panaudoti savo kino teorijos žinias siekdami karjeros paties filmo kūrimo srityje. Kad ir kurį kelią pasirinktumėte, kino teorijos laipsnis suteiks jums kritinio mąstymo ir analitinių įgūdžių, kurių jums reikia norint pasiekti sėkmės.

Skirtingi kino teorijos laipsnių tipai
Kino teorijos laipsnių lygis gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir programos. Kai kurioms pradinio lygio darbo vietoms pramonėje gali prireikti kino teorijos bakalauro laipsnio, tačiau norint užimti aukštesnes pareigas gali prireikti magistro arba daktaro laipsnio. Daugelis universitetų siūlo kino teoriją kaip dalį didesnės humanitarinių mokslų ar menų studijų programos. Kino teoretikai taip pat gali studijuoti kitus kino aspektus, tokius kaip istorija, kritika ir gamyba.

Ką studijuosiu studijuodamas kino teoriją?
Studijuosite įvairias temas, susijusias su kino teorija, įskaitant kino istoriją ir evoliuciją, skirtingus kino žanrus ir kaip analizuoti bei interpretuoti filmus. Studijuosite kritinius kino teorijos požiūrius, tokius kaip feministinė kino teorija, marksistinė kino teorija ir psichoanalizė. Be to, turėsite galimybę nuodugniai išstudijuoti konkrečius filmus ir pritaikyti išmoktas teorijas analizuodami šiuos filmus.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.