Keystone logo

154 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai Kompiuterinė inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Kompiuterinė inžinerija
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (154)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai Kompiuterinė inžinerija

Kompiuterių inžinerija apjungia akademinių disciplinų Elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslo kurti naujas kompiuterines sistemas. Master Kompiuterių inžinerijos absolventų sujungti savo supratimą apie kompiuterinės ir programinės įrangos kurti naujas kompiuterio komponentus arba pagerinti esamus dizainus. Siūloma universitetuose ir akademinių institucijų visame pasaulyje, magistras kompiuterių inžinerijos programas parengti absolventus labai vertinamų, pelningas karjeros projektavimo, kūrimo, tyrimų ir bandymų kompiuterinės ir programinės įrangos.

Meistras Kompiuterių inžinerijos studentai turi galimybę specializuotis įvairiose specializuotose srityse disciplinos, nuo sveikatos priežiūros sistemos robotų, belaidžiuose tinkluose integriniams grandynams ir daug daugiau. Stojantieji į kompiuterinės inžinerijos magistro programos turėtų turėti bakalauro 's laipsnį susijusia tema.Siūloma per įvairių studijų formų magistras kompiuterių inžinerijos programas galima imtis ne visą darbo laiką, visą laiką, internete, arba per nuotolinio mokymo būdu. Paprastai trunka apie dvejus metus, magistro Kompiuterių inžinerijos programas dažnai vainikuos disertacija projekto, kuriame studentai baigtų asmens ar grupės projektas, siekiant pagerinti jų iš esmės ir techninio supratimo konkrečios srities kūrėjus.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip galite kreiptis į informatikos inžinerijos magistro programos Azerbaidžane, Kinijoje, Estijoje, Olandijoje, Turkijoje, JAV, arba daugelyje kitų pasaulio šalių, slinkite žemyn ir paspauskite skaityti daugiau šiandien!