Keystone logo

32 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Kompiuterinių sistemų saugumo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
  • Kompiuterinių sistemų saugumo studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (32)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Kompiuterinių sistemų saugumo studijos

Magistro laipsnis yra magistrantūros studijos, kurios gilina žinias konkrečioje srityje. Daugelis žmonių pasirenka uždirbti šį laipsnį, kad patektų į savo organizacijos vadovaujančią padėtį.

Kas yra kompiuterio saugumo magistras? Viena iš didėjančių grėsmių kiekviename versle yra kompiuterių įsilaužimų. Galite sužinoti, kaip apsaugoti "Cloud" saugomus privačius duomenis ir techninę įrangą. Magistro laipsnis suteikia daugiau išsamesnės problemos sprendimo, skirto jūsų sričiai. Jūs mokysite kurti ir kurti interneto sprendimus, naudojant naujausias technologijas ir architektūras. Turėdami savo laipsnį, jums gali prireikti baigti disertaciją ar tyrimo projektą prieš baigus studijas. Daugelis programų suteikia galimybių stažuotis su privačiomis organizacijomis, kad gautų realios patirties, kuri padės jums pradėti savo karjerą.

Kompiuterinio saugumo magistro laipsnio įgijimo nauda yra kur kas platesnė, nei tiesiog švietimo tobulinimas. Jūs padidinsite savo konkurencingumą pramonėje ir padidinsite savo kontaktų skaičių.

Magistro kvalifikacinis laipsnis paprastai trunka maždaug dvejus ar trejus metus. Programos kaina priklauso nuo universiteto. Kadangi išlaidas nustato kolegija, turėsite paklausti apie mokesčius už mokslą.

Su savo "Kompiuterių saugumo magistras" turėsite daugybę karjeros galimybių. Tiek mažos, tiek didelės įmonės susiduria su kompiuterių grėsmėmis. Kiekviena pramonė yra pažeidžiama duomenų įsilaužimo problema, ir tai yra vienas didžiausių sveikatos priežiūros problemų. Tarptautiniuose privačiuose ir viešuosiuose sektoriuose reikalingi inžinieriai, kurie gali rasti sprendimų, kaip apsaugoti savo informaciją. Magistro laipsnis dažnai atveria duris vadovaujančioms pareigoms. Galite pasirinkti mokyti ar tobulinti savo išsilavinimą, vykdydami doktorantūros studijas šioje srityje.

Pradėkite savo magistro laipsnį šiandien. Kompiuterinės technologijos fone, jūs greitai pateksite į specializuotą karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.