Keystone logo

19 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai Kompiuteriniai tinklai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Kompiuteriniai tinklai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai Kompiuteriniai tinklai

Tiek daug žmonių dirba su kompiuteriais ir šiandien. Vieno namų gali turėti kompiuterius, mobiliuosius įrenginius, spausdintuvus, ir net televizoriai, susijusius su namų tinklu. Vartotojai suprasti tinklų galią, taip pat galimą sudėtingumą konfigūracijos. Kai kurie iš šių vartotojų stoti į kompiuterių tinklų programos magistras, siekiant gauti įgaliojimą būtinų norint gauti į tinklo administravimo ir paramos karjerą.

Kas yra Computer Networking Meistras? Tai pažangi laipsnį, kad peržengia informacinių technologijų (IT) įgūdžių išmoko kaip bakalauro programą. Ji apima pažangias tinklo planavimą ir įgyvendinimą, ryšiai priežiūra ir modernios saugumo klausimus. Tai leidžia absolventams planuoti lanksčias, keičiamo dydžio sistemas verslo ar organizacijos praktiškai bet kokio dydžio.

Tarp IT specialistams, magistrantūros absolventų kompiuterinių tinklų yra tarp didžiausių mokamos ir labiausiai paklausa.Dažnesnį tinklų pasaulio rinkose sukuria nuolatinį padidėjimą tinklų specialistams reikalingų pramonėje skaičius.

Išlaidos kompiuterinių tinklų magistro programos labai skiriasi atsižvelgiant į švietimo įstaigos. Tačiau, be nešiojamojo kompiuterio, dauguma išlaidos tenka tik į mokslą. Kompiuterių tinklų programa paprastai trunka keletą metų.

Daugelis absolventai dirba IT padalinių didelėms bendrovėms. Nauja absolventai dažnai prasideda intensyvios programos mokymosi ypatingą techninę ir programinę įrangą bendrovės. Tada jie patobulinti savo įgūdžius su pirminio derinimo pareigas režimas, dažnai laukia kvietimo susidoroti su tinklų klaidų. Patyrę absolventai dalyvauti Sistemos specifikacija, integracijos ir plėtros. Jie projektuoti įrangą ir pasirinkti už įmonės sistemų programinę įrangą. Šiuolaikiniame debesis aplinka, daug darbo iškrauti IT išteklius į nutolusius serverius.Kai kurie net dirbti duomenų centrų, teikiant debesų išteklius kitiems.

Tie domina Computer Networking Master rasite puikias švietimo įstaigas visame pasaulyje. Ši programa yra ypač tinka tiems, atokiose vietovėse, kuris norėtų internetinę studijas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.