Keystone logo

12 Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai Kompiuterinio modeliavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Kompiuterinio modeliavimo studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai Kompiuterinio modeliavimo studijos

Magistro laipsnis yra aukštesniojo išsilavinimo kursas labai specializuotoje srityje. Paprastai prasideda bakalauro laipsniui užbaigti, todėl tai dažnai trunka nuo vienerių iki trejų metų.

Kas yra kompiuterių modeliavimo meistras? Kompiuterinis modeliavimas yra aukštųjų technologijų pramonė, turinti platų spektrą programų. Modeliuodami analizes sukuriamos išsamios virtualios sistemos ir išnagrinėta, kaip jos vykdo veiklą. Kompiuterinis modeliavimas gali būti taikomas daugelyje sričių, įskaitant klimato studijas, skysčių dinamiką ir medžiagų tyrimus. Priklausomai nuo to, kur studentas pasirenka susikaupti, jie gali susipažinti su pažangiausiomis studijomis atmosferos fizikoje, teorinėje chemijoje ar medžiagų mokslo srityje. Kompiuterinio modeliavimo kursai skirti skaičiavimams, lygiagrečiai skaičiavimams ir lygiagretiems algoritmams.

Studentai gali pasinaudoti "Kompiuterinio modeliavimo" magistro keliomis priemonėmis. Jie sukurs naujovišką požiūrį, padės jiems karjeros srityje, kuri dažnai keičiasi. Jie taip pat gali sužinoti daugiau šiuolaikinių metodų, kurie galėtų padėti jau įtvirtintai karjerai.

Universiteto ar koledžo vieta, kuria bus įgytas laipsnis, ir jo trukmė, reikalinga laipsniui užbaigti, priklausys nuo bet kokio magistro laipsnio. Kiekviena kolegija, kuri jus domina, galės pateikti konkrečią informaciją apie laipsnio kainą.

Kompiuterinio imitavimo sritis yra didelė paklausa, o studentai, turintys magistro laipsnį, galės atlikti keletą karjeros. Privati ​​pramonė ir daugelis vyriausybių samdyti simuliacinius ekspertus. Tarp pozicijų yra oro uostų planuotojas, bankų analitikas, pramonės inžinierius, modeliavimo inžinierius, produktų kūrėjas ir sistemų inžinierius. Daugelis analitikų praleidžia daug laiko, kurdami ir pakeisdami modelius, norėdami geriau suprasti įmones, kuriose jie dirba. Platus profesionalių programų spektras reiškia, kad studentai dažnai kuria savo kompiuterinio imitavimo įgūdžius, turėdami omenyje karjeros galimybes.

Daugelis universitetų siūlo įvairias programas, kurios yra plačios kompiuterių modeliavimo srities dalis. Jei jus domina ieškoti kompiuterių modeliavimo meistras, kuris tinka jūsų interesams, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.