Keystone logo

0 Magistro studijos Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Konstitucinės teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Teisės studijos
  • Administracinės teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Popular education type

Magistro studijos Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Konstitucinės teisės studijos

Magistro laipsnis yra magistrantūros studijos studentai gali pasirinkti dirbti link jų bakalauro. Šis laipsnis gali padėti žmonėms pakilti į savo karjerą laiptais arba siekti išplėstinės karjeros, ištobulinus reikalingus įgūdžius, susijusius su karjeros sritimi.

Kas yra konstitucinės teisės magistras? Šis laipsnis apima išsamią konstitucinės teisės studiją, susijusią su Jungtinių Valstijų Konstitucija. Kursų metu šio kurso dalyviai turės įgyti daug dalykų, pavyzdžiui, žmogaus teisių, visos Amerikos teisinės sistemos, administracinės teisės, žiniasklaidos teisės, federalinių bylų, teisinių motyvų ir rašymo. Kiekvienas iš šių dalykų padeda stiprinti mokslininkų gebėjimus ginčų nagrinėjimo srityje ir rengia juos būsimoms karjeros srities teisėms.

Studijų metu studentai gali kurti daugybę įgūdžių, pavyzdžiui, dedukcinio mąstymo, rašymo ir mokslinių tyrimų pajėgumų, kurie visi padės jiems vėliau savo karjeroje. Šie įgūdžiai taip pat gali padėti programos dalyviams kasdieniame gyvenime, suteikiant jiems galimybę geriau bendrauti ir bendrauti su kitais apie platesnį dalykų įvairovę.

Šios programos studijų išlaidos skiriasi įvairiose šalyse ir institucijose. Todėl suinteresuotosioms šalims labai svarbu ištirti kursų kainą, prieš priimant įsipareigojimus bet kuriai jų sąraše esančioms mokykloms, taip pat kiek laiko užtruks programos užbaigimas.

Užpildydami šią magistrantūros programą, studentai, įgiję šį įgūdžių lygį konstitucinėje teisėje, gali turėti daugybę karjeros galimybių. Kai kurie iš karjeros pasirinkimo galimybių, kuriuos mokiniai gali tikėtis rasti pasibaigus studijoms, yra teisėtas žurnalistas, teisininkas, istorijos ar teisės profesorius arba profesorius, ir atitikties specialistas. Šios karjeros galimybės apima įvairias pramonės šakas, todėl absolventams lengviau gauti poziciją, kurią jie iš tiesų patiria.

Studentai, turintys ribotą tvarkaraštį, gali pasirinkti dalyvauti reikiamuose šios magistro programos kursuose internetu, tačiau tikrai yra vietos ir tarptautinio mokymosi galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.