Keystone logo

17 Magistro studijos Programos į Asmeninio tobulėjimo studijos Konsultavimas karjeros klausimais 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Asmeninio tobulėjimo studijos
 • Konsultavimas karjeros klausimais
Studijų sritys
 • Asmeninio tobulėjimo studijos (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Asmeninio tobulėjimo studijos Konsultavimas karjeros klausimais

  Magistro laipsnis yra studijų pakopos studijų pakopa, kurioje studentai pripažįsta specializuotą pažangą savo srityje. Studentai gali išplėsti savo žinias ir įgūdžius, kad geriau pasiruošę ieškoti ir puoselėti naudingos karjeros. Pasiekti laipsnį paprastai galima atlikti per dvejus metus.

  Kas yra karjeros koučingo meistras? Šios programos yra skirtos remti studentų teorinį supratimą apie karjeros konsultavimą ir konsultavimą bei ugdyti veiksmingus išteklių panaudojimo būdus, taikomus profesinio darbo vietoje. Kursų temos gali apimti sveiką bendravimą tarp bendraamžių, bendravimą raštu formatu, tyrimo metodus, psichologiją, organizacinius tyrimus ir plėtrą, mokymosi teorijas, profesinę etiką ir instruktavimą verslo aplinkose. Kai kurios programos gali turėti prielaidas prieš priimant.

  Profesinio ugdymo laipsnio įgijimas gali suteikti studentams daug pranašumų. Gebėjimas suskaidyti akademines sąvokas praktiniam naudojimui, žinant, kaip ir kada naudoti turimus išteklius ir parodyti aiškų bei veiksmingą bendravimą, yra vertingi įgūdžiai, kuriuos mokiniai gali panaudoti užtikrinant sėkmingą karjerą.

  Programos išlaidos gali skirtis atsižvelgiant į kiekvieną instituciją ir kurso trukmę. Būsimieji studentai kviečiami susisiekti su mokyklomis, siūlančiomis savo pasirinktą programą, norint gauti išsamesnės informacijos apie išlaidas ir reikalavimus.

  Magistro programos absolventai gali tikėtis rasti platų galimų karjeros galimybių spektrą. Kai kurie galimi pareigybių pavadinimai yra karjeros vadovai, konsultantai, įdarbintojai, projektų vadovai, karjeros paslaugų koordinatoriai, perėjimo treneriai, mokyklų patarėjai, karjeros kūrėjai, mokytojai ir gydytojai. Daugelis karjeros vadovų užima pozicijas susijusiose srityse, tokiose kaip mokyklos ir universitetai, veteranų organizacijos, karjeros pagalbos įmonės, įdarbinimo agentūros, jaunimo organizacijos ir įvairios verslo rūšys.

  Studentai iš visų rūšių profesijų gali naudotis internetinėmis, neakivaizdinių ir tarptautinių kursų galimybėmis. Norėdami pradėti studijuoti laipsnį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.