Keystone logo

29 Magistro studijos Programos į Verslas Konsultavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Verslas
 • Konsultavimo studijos
Studijų sritys
 • Verslas (29)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Verslas Konsultavimo studijos

  Išplėstinė laipsnių plataus spektro tyrimus jau auga vis labiau ir labiau specializuotas per pastarąjį dešimtmetį. Meistras 's laipsnių leidžia studentams įgyti išsamų mokymo metodų ir programų, kurios teikia daug galimybių bet specialistas.

  Kas yra Consultancy Meistras? A Consultancy Master absolventas laipsnį, kad reiškia Jūs baigėte reikšmingą tyrimą verslumo studijų srityje, ir kad jūs esate profesionaliai pasirengę bendradarbiauti su klientais kaip įvairiais būdais konsultantas. Jis sukurtas kaip specializaciją, kurios dažnai prasideda verslumo studijas bakalauro laipsnį pratęsimo, nors programos taip pat yra prieinama studentams, turintiems apskritai verslo sluoksnių, taip pat.

  Siekiant sukurti magistro KONSULTACIJA privalumai išplėstą priemonių rinkinį, kuris būtų naudingas sau ir savo klientams, suteikiant Jums įvairesnių taktika naudoti, ar jūs vis savo verslą arba valdyti kažkieno. Laipsnis taip pat suteikia jums su patirtimi reikia padaryti gerai išanalizuoti sprendimus greitai ir po besikeičiančių sąlygų įvairovę, todėl įgytas žinias iš karto praktiškas.

  Išlaidos gali skirtis gana šiek tiek iš programos į programą, tačiau jie yra konkurencinga su kitų laipsnių įvairiose verslo srityse, susijusiose su. Geriausias būdas gauti apie mokslą sąnaudas įvairių programų sąmatą yra kreiptis į įstaigą, siūlantis laipsnį.

  Karjera konsultacijos gali svyruoti visoje platų programų ir takais. Daugelis konsultantai dirba kaip probleminės sprendžiame dėl įvairiems klientams, valdyti savo profesinius santykius ir tinklus per firmas, kad jie galėtų konsoliduoti savo išteklių nustatymo.Individualūs karjeros trajektorijos skirsis daug priklausomai nuo konsultacijų, kad individualūs studentai siekti tipo, bet strateginis augimas ir personalo valdymo abu bendri pasirinkimai.

  Tai atsiranda laukas yra geriausiai atstovauja nedidelis, bet skirta pagrindinei grupei priklausančių interneto mokyklose. Daugelis įdarbinti tarptautiniu, daugiausia dėmesio skiriant pastato profesiją, dirbant su specialiais studentams iš įvairių sluoksnių. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.