Keystone logo

55 Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Kosmoso studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Gamtos mokslai
  • Kosmoso studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (55)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Gamtos mokslai Kosmoso studijos

Ne tik gali uždirbti magistro laipsnį gali padėti studentams pasiekti naujų aukštumų, kai jų karjeros klausimu, ji taip pat gali leisti pasitenkinimą asmeninio tobulėjimo kelyje. Tai ypač aktualu tiems, vykdo erdvėje mokslų magistro laipsnį, kuriuo siekiama pasiūlyti nori suprasti kosmoso pramonėje.

&nbsp

Kai klausia, kas yra kosminės erdvės mokslų magistras, studentai turi būti visiškai supranta, ką tai reiškia, kursinių. Tie, kurie užsiima šia programa bus supažindintas su informacijos, susijusios su erdve, iš visatos kilmės į technologiją, kuri leidžia suteikti tokių sąvokų supratimą gausa. Programa temos gali apimti sritis, pavyzdžiui, astrofizikos, planetology ir geofizinių savybių žemėje, be tyrimų, susijusių su atitinkamomis technologijomis, pavyzdžiui, palydovinio ryšio.

Studentai ilgesys suprasti visatą rasite, kad gauti į kosminės erdvės mokslų laipsnį yra labai pasitenkinimą.Šie komplektuojančios kursinių bus pajėgi dirbti su naujomis organizacijas, siekiančias išradinėjimo kosmoso keliones šiuolaikinių žmonių. Be to, absolventai gali pasinaudoti savo studijų visame pasaulyje, dėka pasaulio perspektyvos suteikta.

&nbsp

Kai jis ateina į gauti vieną 's šeimininko išlaidas, bendras mokestis gali skirtis gana didelis, priklausomai nuo daugelio veiksnių. Dėl šios priežasties, visi studentai turi priimti pagrįstą sprendimą, ar potencialus mokykla vykdyti dabartinius savo poreikius.

&nbsp

Yra pelningas ir įdomių karjeros laukiantiems absolventams su kosminės erdvės mokslų magistras įvairovė. Kosminis dizainas yra tik viena iš daugelio galimybių, arba dėl vyriausybinių agentūrų arba per privatų sektorių. Be pozicijų, susijusių su techniniais aspektais tirti kosmoso erdvę, absolventai taip pat gali rasti darbą, kaip kosmoso ar aviacijos inžinierių.Kvalifikuoti kandidatai net gali užtikrinti vaidmenis pedagogų per aukštosiose mokymosi įstaigose.

&nbsp

Surasti tinkamą mokyklą gali užtrukti šiek tiek darbo vardu būsimiems studentams, ypač kai siekiant meistras 's laipsnį. Studentams, gyvenantiems atokiose vietovėse ir kitiems, kurie negali fiziškai dalyvauti klasės reguliariai, interneto mokymasis gali būti puikus būdas prieiti prie aukščiausios kokybės išsilavinimą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.