Keystone logo

130 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Krikščionybės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Krikščionybės studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (130)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Krikščionybės studijos

Daugelis bakalauro laipsnį savininkai pasirenka grįžti į aukštojo mokslo siekti magistro laipsnį, kuris yra pažangi švietimo pasiekimų apdovanota maždaug po dviejų ar trijų metų intensyvaus tyrimo tam tikros dalyko.

Tiesiog kas yra krikščionių studijų magistras? Šis griežtas programa paprastai apima glaudų peržiūrą Biblijos ir jos įvairių mokymų ir doktrinų, su artimais dėmesio dažnai suteiktą dalyku, kaip antai Senojo Testamento, Naujojo Testamento evangelijose ir bendros krikščioniškosios teologijos. Papildoma dėmesys dažnai skiriamas temomis, įskaitant eschatologija, soteriologijos, pašventinimo ir ekleziologijos. Daugelis programų, taip pat sutelkti dėmesį į Evangelijos, Biblijos komunikacijos, krikščionių kultūriniais motyvais ir dvasinio gyvenimo, tarp susijusiose srityse.

Daugelis absolventai krikščionių studijų programas pranešti geresnį pasitenkinimą darbu ir daugiau galimybių įsidarbinti po užtikrinti pažangias laipsnį.Dauguma kolegijų ir universitetų, taip pat reikalauja, kad magistro laipsnį siekiant mokyti krikščionių studijas kolegiali lygiu.

Nėra lemia kaina gauti Šeimininką krikščionių studijų. Kadangi kursų kaina gali skirtis dėl veiksnių, pavyzdžiui, kai kursas yra siūloma, studentai turėtų prisijungti su registracijos įstaigai kiekvienos mokyklos jie svarsto tikslios informacijos.

Daugelis karjeros galimybes egzistuoja tiems, kurie efektyviai uždirbti magistro laipsnius krikščionių studijas. Dažnas karjera apima, kad iš dvasininkų narys arba ministerijos direktorių, o kiti eiti dirbti ne pelno institucijų, kurių krikščionių raiščiais arba įtakų. Daugelis absolventai eiti atlikti misionierišką darbą į pasaulio įvairius parametrus, o kiti eiti mokyti krikščionių studijas įvairiose aplinkose, įskaitant aukštųjų mokyklų, kolegijų ar religinių organizacijų ir institucijų.

Mūsų duomenų bazė yra gera vieta pradėti jungiantis su administratoriais daugelio interneto krikščionių studijų programų, siūlomų mokyklų visame pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.