Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Dubrovnikas, Kroatija 2023

1 Magistro studijos Programos į Dubrovnikas, Kroatija 2023

overview

Studentai įmonė aukštojo mokslo kursus šiame mieste yra nemažai. Taip yra dėl daugelio institucijų, pavyzdžiui, populiarus Dubrovnikas tarptautiniame universitete. Aukštasis mokslas šiame mieste yra labai vertinami, kaip institucijos čia parengė žinomų žmonių Kroatijoje.

Kroatija yra šalis, kurioje 40% jos piliečių svyruoja tarp 18 ir 35 metų pasiekė aukštojo mokslo išsilavinimą. Šalyje pagerėjo studento gyvenimą šių universitetų su atslūgo gyvenimo lygio šių universitetų ypač vietos ir net tarptautinių studentų.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

read_more

filters

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
fields_of_study
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Energetikos studijos Gamtos mokslai
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study