Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 24 Magistro laipsniai  (Magistro studijos) į Kulinarijos menas 2024

24 Magistro studijos Programos į Kulinarijos menas 2024

Apžvalga

Po bakalauro išsilavinimą, magistro 's laipsnių padėti studentams gilinti savo karjeros tikslus ir patirtį į studijų srityje. Baigusiems šias programas gali nuspręsti pradėti karjerą kaip savo srities arba eiti ieškoti dar aukštąjį išsilavinimą.

Kas yra kulinarinio meno magistras? Šis laipsnis yra skirtas studentams, kurie tikimės sukurti karjerą kaip virėjai ir kitų ekspertų maisto darbuotojų. Kai kurios programos yra būdingi tam tikrų virtuvių, o kiti yra labiau bendro pobūdžio. Bet kuriuo atveju, kursinių paprastai virti intensyviai, o dar į svarbius teorinius elementus. Pavyzdžiui, studentai dažnai turi užpildyti kursus mitybos, pagrindinio chemijos, maisto dizaino, skonio metodus ir vyno ryšio porą.

Be mokymosi vertingų ir paklausių įgūdžių kulinarinio meno pranašumą, šis tyrimas kelias turi ir kitą naudą.Studentai mokosi apie šviežių ir sveikų ingredientų vertės, ir todėl gerai įrengtas sukurti sveikas, gurmanišką maistą sau ir savo šeimoms.

Kiekvienas Kulinarijos Menų magistro programa turės skirtingą kainą. Studijų, taip pat priėmimo ir registracijos mokesčiai, gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą, grindžiamą vietos. Susisiekite su atskirų mokyklų tiesiogiai dėl išsamesnės informacijos.

Studentai su kokybės maisto aistra yra gerai tarnavo šio tyrimo kelią, nes jis nustato juos už maisto susijusių profesijų. Galbūt geriau nei bet kuris kitas laipsnį, į kulinarinio meno magistras rengia absolventų sėkmingos ir naudingas karjeros kaip Gurmanams virėjai, kepėjai, ir restoranų vadovams. Tai reikalauja karjerą su daug erdvės pažangos, ir daugelis absolventai šių programų nuėjo toli į maisto pramonei.

Jei jus domina įtraukiant į į kulinarinio meno programa magistras, yra daug variantų jums visame pasaulyje.Mūsų paieškos duomenų bazė mokyklose gali būti naudinga išteklių nustatymo, kuri programa geriausiai atitinka jūsų reikalavimus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Kulinarijos menas
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (24)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas