Keystone logo

77 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Kunigystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Kunigystės studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (77)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Kunigystės studijos

Gauti magistro laipsnį yra tikslas daugelis studentų pasiekti už jų pažangias švietimo tyrimus. Jis siūlo papildomą intensyvų tyrimą virš standartinio ketverių metų studijų programą, suteikiant daugiau karjeros galimybių studentas. Tipiškas laikas baigti programą yra dveji metai.

Kas yra ministerijos kapitonas? Šeimininką ministerijos yra pažengęs laipsnis biblijos tyrinėjimai, kartu su koncentracijos profesinio praktikos parengti studentus ilgą karjerą šioje srityje. Ji apima teologiškai pagrįstą mokymo plėtoti gilesnį supratimą apie Biblijos virš ir už bakalauro laipsnį. Teikti praktišką ir patirtinį nurodymą ministerijos tarnybų, laipsnis taip pat apima tyrimą religinės kultūros ir supratimo.

Studentas gali pasirinkti gauti šią laipsnio tipą dėl kelių priežasčių.Su išsamia Biblijos ministerijos fone, studentai įgis žinių ir bendravimo įgūdžius tarnauti ministerijų poreikius bažnyčių ir bendruomenių mažų ir didelių. Įgyti įgūdžių drausmės prisideda prie gebėjimo bendrauti tikėjimą ir atveria duris į platų privačių ir valstybinių įstaigų.

Programos kaina bus būti pakeista, priklausomai nuo vietos ir studijų trukmės. Susisiekite administracijos patalpose būsimiems mokyklose ir universitetuose konkrečių klausimų, susijusių su išlaidomis.

A ministerijos Meistras siūlys asmenims įvairių galimybių įvairovę darbo vietų kūrimo. Daugelis laipsnį savininkai rinksis tapti lyderiu ir ministras bažnyčią ir jos kongregacija. Nevyriausybinėms organizacijoms, taip pat turės angų studentams, kurie šį fone tipą. A švietimo kelias yra dar vienas populiarus karjera, kur absolventai gali mokyti Biblijos ar ministerijų studijas privačių ir viešųjų kolegijose ir universitetuose.Studentas taip pat gali ieškoti daktaro laipsnį atverti pažangius pozicijas su dar didesnių atlyginimų.

Universitetų visame pasaulyje siūlome šias programas tipus, inicijuotas daug sėkmingą karjerą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.