Keystone logo

5 Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Laisvalaikio studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Laisvalaikio studijos
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Laisvalaikio studijos

Antrosios pakopos studijos yra studentams, norintiems tęsti aukštojo mokslo studijas. Daugumai magistro laipsniams paprastai reikia bent vienerių metų trukmės studijų ir gali užtrukti iki ketverių metų. Daugumai programų reikia 32-60 kreditų valandų.

Kas yra laisvalaikio studijų magistras? Taip pat žinomas kaip "Rekreacinių studijų magistras", šis laipsnis yra socialinių mokslų šaka, ir jis skirtas parengti studentus dirbti poilsio terapeutai ar vykdyti pramoginius renginius. Pagal pagrindinį reikalavimą, studentai gali pasi rinkti tokius dalykus kaip laisvalaikio perspektyvos, terapinio poilsio koncepcijos ir poilsio bei sporto administravimas bei priežiūra. Pasirenkamų kursų pasirinktys gali apimti poilsio programos kūrimą, gydomosios rekreacijos tendencijas ir problemas, poilsio ir sporto vietas bei įrenginius. Šis magistro laipsnis paprastai reaguoja su asmenimis, kurie mėgsta dirbti su daugybe žmonių.

Laisvalaikio studijų magistro studentai gali kurti daug vertingų įgūdžių. Jie gali mokytis analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių, taip pat prisitaikyti. Tai padėtų studentams tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Daugelio universitetų siūloma laisvalaikio studijų magistro programa, o programos reikalavimai skiriasi. Daugelis veiksnių gali turėti įtakos laipsnio išlaidoms, įskaitant mokyklos vietą, programos trukmę ir pasirinktus kursus. Susisiekite su bet kokiomis būsimomis mokyklomis, kad gautumėte išsamesnį registracijos mokesčių skaičiavimą.

Pasibaigus studijoms, studentai gali rasti karjeros galimybes lyderystės ir valdymo pareigose įvairiose agentūrose, pavyzdžiui, ne pelno, karinės bazės, kurortai, sporto įrenginiai, mokyklos ir poilsio vietos poilsiui. Darbo galimybės dažnai reikalauja, kad potencialūs asmenys turėtų stiprių vadovavimo įgūdžių, galėtų motyvuoti kitus, būti kūrybingais, sunkiai dirbančiais ir sveiku. Absolventai gali pasirodyti kaip treneriai, treniruoklių centro vadovai, parko raganai ar pramogų parko vadovai.

Daugelis universitetų siūlo Laisvalaikio studijų magistro internete. Žinoma, studentai visada gali siekti laipsnio ir universiteto nustatymuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.