Keystone logo

2 Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Parkų ir poilsio valdymas Lauko veiklos lyderystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Turizmas ir svetingumas
  • Parkų ir poilsio valdymas
  • Lauko veiklos lyderystės studijos
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Parkų ir poilsio valdymas Lauko veiklos lyderystės studijos

Magistro laipsnį paprastai reikalauja bet kur nuo vienerių iki trejų metų studijų, kai studentas gauna bakalauro laipsnį. Programos gali būti profesionalios ar sutelktos į tyrimus. Jie yra prieinami beveik bet kurioje temoje.

Kas yra "Master in Leadership"? Šis aukštojo mokslo laipsnis moko vadovavimo įgūdžius lauko pedagogams ir nuotykių ieškotojams. Studentai gali išmokti palengvinti lauko patirtį ir išgyvenimo įgūdžius. Dauguma programų siūlo kursus, kuriuose mokiniai atvyksta iš išorės, kur dirba su mažomis grupėmis, atlieka mokslinius tyrimus ir dalyvauja klasės diskusijose. Studentai gali mokytis patirtinio ugdymo teorijos ir filosofijos, lyderystės principų ir praktikos, grupės tvarkymo ir supaprastinimo, laukinės gamtos medicinos, aplinkosaugos ir etikos srityse. Šis laipsnis linkęs pritraukti visų rūšių lauko entuziastus.

Šių programų žmonės gali kurti daug įdomių įgūdžių. Jie dažnai tampa dykumoje vartojamais vaistiniais preparatais, kurie juos paruoštų naudoti ribotus išteklius ekstremalių medicininių situacijų valdymui. Studentai taip pat gali mokytis vadovauti ir klausytis.

Lauko vadovo magistras yra prieinamas tik tam tikruose universitetuose. Kursai gali labai skirtis priklausomai nuo programos. Dėl to studentai raginami susisiekti su pasirinkta mokykla, kad gautų informacijos apie išlaidas.

Yra keletas įdomių galimybių asmenims, turintiems magistro laipsnį lauko lyderystės srityje. Studentai paprastai mokosi vertingų mokslinių tyrimų įgūdžių, kurie leidžia jiems prisidėti prie žinių apie lauko nuotykius. Jie įgijo unikalų įgūdžių rinkinį, kuris juos rengia nenuosekliai daugybe darbo galimybių, nepaisant nišos programos dėmesio. Absolventai gali pasirodyti kompetentingi įdomioms pareigybėms, pvz., Išlikimo instruktoriui, nuotykių fotografui ir rašytojui, gamtos išteklių valdytojui, poilsio programuotojui, poilsio vadovui ar mokyklos lauko programuotojui.

Lauko lyderystės magistras yra specialus laipsnis, siūlomas tik tam tikruose universitetuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.