Keystone logo

8 Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Filosofija Logikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Humanitariniai mokslai
  • Filosofija
  • Logikos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Filosofija Logikos studijos

Studentai, kurie baigia bakalauro laipsnį ir nori arba išplėsti savo žinių bazę tam tikruose dalykuose arba siekti laipsnio susijusioje srityje, dažnai gali siekti magistro. Dauguma magistro laipsnių prireikia dvejų metų, nors kai kurios programos suteikia laipsnį per trumpesnį laiką.

Kas yra logika magistras? Šios mokymo programos dėstytojai daugiausia dėmesio skiria formalių sistemų taikymui ir tyrinėja, kaip motyvai kerta ir įtakoja tas sistemas. Tokiu atveju sistemos gali būti skaitmeninės ar pagrįstos mokslu ir matematika, nors studentai galėtų išnagrinėti daugiau filosofinių disciplinos aspektų. Kitos studijų sritys galėtų apimti retoriką ir įtikinimą, simbolius ir simbolinę logiką, abu pagrindus klasikiniame švietime.

Logikos laipsnis gali padėti studentams sustiprinti jų pagrįstumą, padėdamas jiems pastebėti klaidas sistemoje, o tai gali būti labai svarbi mokslo ir technologijų srityse. Logika moko specialistus, kaip derėtis, taip pat parengti stiprius deduktyvius argumentus, svarbius tarptautiniame versle.

Kalbant apie savo akademikų biudžetą, būsimieji studentai turėtų prisiminti, kad vieta gali turėti įtakos mokymosi sąnaudoms. Taigi, gali mokytis vienas mokyklos tipas. Privatieji universitetai ir kolegijos dažnai yra brangesni nei valstybinės mokyklos.

Logic magistras turi daug galimybių absolventų, kurių pasirinkimas gali siekti. Daugelis pasirenka tęsti akademines studijas, įgyti daktaro laipsnį ir pasinerti į akademinį pasaulį kaip logikos, filosofijos ar net kompiuterijos profesorius. Kiti gali taikyti savo įgūdžius inžinerijos, ryšių technologijų ir panašių profesinių renginių srityje, tampa kompiuterių inžinieriais ar programinės įrangos programuotojais.

Logikos magistro pasiekimas yra kilnus siekimas. Absolventai turėtų rasti patenkinamą karjeros profesiją, ar jie išliks akademikų ar prisijungti prie privataus sektoriaus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.