Keystone logo

97 Magistro studijos Programos į Mada Mados dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • MA
 • Mada
 • Mados dizainas
Studijų sritys
 • Mada (97)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Mada Mados dizainas

  Studentai, norintys įgyti pažangių žinių konkrečioje srityje, gali siekti magistro laipsnio. Šio tipo programa paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų. Yra nuostabių mokyklų, kurios siūlo unikalias programas visame pasaulyje. Baigę šį laipsnį, dauguma žmonių yra labiau tinkami konkrečioms darbo vietoms tam tikroje srityje.

  &nbsp

  Kas yra mados dizaino meistras? Ši programa skirta padėti studentams įgyti išsamių žinių apie mados pasaulį. Nors dizainas yra pagrindinis dėmesys, taip pat tiriamos kitos sritys. Studentai mokosi kūrybinio proceso, dizaino, gamybos, marketingo, komunikacijos ir kitų kultūrinių įtakų. Daugelis programų yra mokomos tarptautiniu mastu visame pasaulyje žinomuose miestuose. Tai suteikia studentams daugiau galimybių mokytis darbo vietoje. Kai kuriose mokyklose gali būti keliami konkretūs reikalavimai dalyvauti tokio tipo programoje.

  &nbsp

  Moksleivių mados dizainas gali būti labai naudingas. Mados pasaulis yra klestinanti pramonė; tačiau daugeliui sunku rasti darbo vietų. Turint tinkamą išsilavinimą, sėkmingai rasti šią įdomią sritį yra daug lengviau. Be to, dauguma studentų mano, kad tokio tipo programa yra praktinė ir rengia juos ateityje.

  &nbsp

  Magistro laipsnio įgijimo kaina skiriasi. Kadangi yra keli universitetai visame pasaulyje, kiekviena mokymo kaina yra kitokia. Paprastai geriausia ištirti konkrečias mokymosi išlaidas ir kitus mokesčius už kiekvieną mokyklą.

  &nbsp

  Studentai, baigę šią programą, paprastai išvyksta į darbo jėgą. Kai kurie dirba mados kompanijose ir dizaino gatavų drabužių ir / ar kasdienio drabužiai. Kiti dirba dizaino biurams mados namų. Taip pat yra žmonių, dirbančių tekstilės įmonėse.

  &nbsp

  Jei jus domina šis įdomus aukštesnysis laipsnis, tada svarbu rasti tinkamą programą. Galite pasirinkti vieną, kuri siūlo kursus ir klasės struktūrą, kuri geriausiai tinka jūsų poreikiams, kad maksimaliai padidintų mokymąsi. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.