Keystone logo

57 Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (57)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas

Magistro laipsnis suteikia studentams įgūdžius, kurie gali juos išstumti į darbo jėgą dėl jų žinių ir kompetencijos. Dauguma šių programų yra orientuotos į konkrečią studijų sritį ir užtrunka nuo vienerių iki dvejų metų. Magistro laipsnio įgijimas gali padėti studentams sėkmingai dirbti karjeros metu ir pasiruošti papildomam magistrantūros studijoms.

Kas yra maisto ir gėrimų verslo magistras? Šis laipsnis skiriamas maisto paruošimui ir aptarnavimui kartu su kitomis programomis, tokiomis kaip restoranų vedimas ir svetingumo įrangos priežiūrą. Studentai gali sužinoti pramonės verslo sritį ir konkrečią dominančią sritį, pavyzdžiui, vyną, turizmą ar maitinimą. Šis laipsnis padeda jiems valdyti svarbiausius maisto ir gėrimų verslo sėkmingo veikimo aspektus - nuo planavimo iki vykdymo.

Studentai, kurie gauna maisto ir gėrimų verslo magistro laipsnį, gali įgyti gilų supratimą apie verslo veiklą. Tai apima finansinę analizę, biudžeto sudarymą ir valdymą. Šie įgūdžiai gali leisti moksleiviams įsijungti į svetingumo darbo jėgą, labai gerai parengtą su žiniomis apie priekines ir galines operacijas.

Magistro programos kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kur studentas pasirenka mokytis. Ką reikia apsvarstyti, kiek laiko studijuoti. Išskyrus internetinius kursus, daugelis mokyklų teikia gaires dėl vietos pragyvenimo išlaidų, taip pat už mokslą ir kitus mokesčius.

Studentai, kurie užsiima Maisto ir gėrimų verslo magistro, gali būti pasirengę sėkmingai vykdyti arba remti įmonę maisto ir gėrimų pramonėje. Jie gali rasti karjeros maisto ir vyno, prekės ženklo, maisto dizaino ar maitinimo, pavyzdžiui, pardavimų vadybininkas, maisto ir gėrimų direktorius, maitinimo vadybininkas, viešbučių vadybininkas ir kelionių operatorius. Kai kurie studentai eina ieškoti karjeros maisto moksle ir gamyboje.

Daugybė universitetų visame pasaulyje siūlo Maisto ir gėrimų verslo magistro laipsnį. Internetiniai kursai taip pat yra prieinami studentams, kurie nori gauti išsilavinimą nuotoliniu būdu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.