Keystone logo

1 Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto tiekimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Maisto tiekimo studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular locations

Magistro studijos Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto tiekimo studijos

Pelningiausi magistro laipsnį yra puikus būdas pradėti taikyti savo karjerą ir įvesti daugiau sėkmingą ir pažangias poziciją. Stoti į magistro programą, pirmiausia turite gauti bakalauro laipsnį. Studentai, kurie nori tęsti mokslus, dažnai turi didelį pranašumą.

Kas yra Catering magistras? Iš esmės, užsidirbti laipsnį maitinimo rengia studentus valdyti maitinimo verslą ar kitą maisto svetingumo įmonę. Kursai paprastai sutelkti dėmesį į laiko ir išteklių valdymo, biudžeto sudarymo, rinkodaros, apskaitos, atsargų valdymo ir samdos praktika. Svarbu, kad mokiniai suprastų, kad studijų programa maitinama labiau panašūs į verslo programos, nei kulinarijos vieną. Tai neįprasta, kursai sutelkti dėmesį į maisto gaminimo įgūdžių.

Studijavimas maitinimas suteikia studentams puikią laiko valdymo įgūdžius ir rengia juos klesti verslo karjerą.Mokslininkai, besidomintys verslumo pat gaus naudos iš įgyti vadovavimo ir valdymo įgūdžių, reikalingų pradėti savo verslą arba valdyti esamą įmonę.

Susijusios su uždirba magistro laipsnį viešojo maitinimo išlaidos gali skirtis gana didelis. Daug veiksnių, pavyzdžiui, mokyklos ir programos pasirinkimo, taip pat studijų šalies įtaką mokslą ir kitus mokesčius. Ar savo mokslinių tyrimų žinoti, kokia kaina bus mokosi.

Ji gali atrodyti kaip maitinimo yra specifinė sritis dėmesio, kad leistų tik kelias karjeros galimybes, bet ten iš tikrųjų yra daug sričių, kad maitinimo laipsnį absolventai gali siekti, įskaitant maitinimo paslaugas, virtuvės rinkodaros, restoranų valdymo ir viešojo maitinimo valdymą. Konkretūs pozicijos apima svetingumo vadovams, nuoma koordinatorius, operatoriai, rinkodaros asistentas vadovai, ir maitinimo vadovams. Maitinimas yra unikalus laukas, kuris siūlo absolventams daug galimybių.

Jeigu Jus domina į viešojo maitinimo švietimo, pradėti šiandien. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.