Keystone logo

169 Magistro studijos Programos į Dizaino studijos Medijų Dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • MA
  • Dizaino studijos
  • Medijų Dizainas
Studijų sritys
  • Dizaino studijos (169)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Dizaino studijos Medijų Dizainas

Žiniasklaidos dizainas – tai vizualinių elementų naudojimas problemoms spręsti ir idėjoms perduoti. Nuo tradicinių televizijos reklamų iki interaktyvių svetainių iki virtualios realybės patirties – dangus yra riba!

Žiniasklaidos dizaino studijų metu įgysite visapusišką supratimą apie įvairius žiniasklaidos dizaino aspektus, įskaitant praktinius įgūdžius, teorines žinias ir pramonės įžvalgas. Mokymo programa gali skirtis priklausomai nuo konkrečios programos, tačiau studentai gali tikėtis sužinoti apie grafinį dizainą, interneto dizainą, judesio grafiką, vaizdo įrašų gamybą, rinkodarą, projektų valdymą ir kt.

Baigę medijos dizainą galite susidurti su reklamos kampanijomis, kurti skaitmeninių produktų naudotojų patirtį ar net kurti įtraukiančius vaizdo žaidimus. Jūsų patirtis taip pat gali paskatinti vadovaujančius vaidmenis, tokius kaip meno vadovas, kūrybinis direktorius ar socialinės žiniasklaidos vadovas.

Kadangi skaitmeninis kraštovaizdis nuolat vystosi, absolventai gali laukti nuolat besiplečiančių galimybių pasaulio. Raskite savo žiniasklaidos dizaino laipsnį šiandien ir pasižymėkite šioje klestinčioje pramonėje.

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.